Zamrzání nuvi 255

Vše co se týká železa značky Garmin.

Zamrzání nuvi 255

Odeslatod macos » 28.12.08 17:14 (Ne)

Dobrý den,

mám pár dní nově zakoupenou gps garmin nuvi 255 a včera jsem ji poprvé testoval na trase Praha - Liberec a zpět. Bohužel několikrát (asi pětkrát) během této trasy zničehož nic zamrzlo zobrazování map. Rychlost a vzdálenost i nastavování v menu normálně fungovalo, ale mapa buď zamrzla na jednom bodě a nebo zmizela a na displeyi se objevilo - vykreslování... A nic... Pomohl jen opakovaný reset přes resetovací tlačítko a pak fungoval všechno jak má, ale opět jen a pár minut... Napadá vás někoho čím by to mohlo být? Gps byla vybalená z krabice a hned používaná, nic sem tam nenahrával, neaktualizoval...
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
macos

Registrace: 28.12.08 17:08 (Ne)

Re: Zamrzání nuvi 255

Odeslatod Sally » 28.12.08 20:57 (Ne)

Gps byla vybalená z krabice a hned používaná, nic sem tam nenahrával, neaktualizoval...

...no právě - bůhví jak starý je tam FW - v první řadě zkusit aktualizovat
Zumo 550, Oregon 300, Garmin Mobile PC, Garmi víago
Obrázek uživatele
Sally

Registrace: 19.03.08 14:06 (St)

Odeslatod Anonymous » 14.01.09 22:13 (St)

mam cerstve nuvi 255WT vse aktualizovane a stalo se me presne to same, ale muzu rict ze pouze 3x a to vzdy pri vyssi (cca 130) rychlosti na dalnici, ted jezdim zatim pouze po Praze a zadny problem.
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 18.01.09 0:24 (Ne)

tak beru zpet s rychlosti to nema nic spolecneho, je to kombinaci map, kdyz mam zaskrtle jak TOPO Czech 2 tak Atlas Czech 7NT, tak jsem narazil jiz na vice mist kde se mapa prestane prekreslovat.. situaci lze opakovat i s vypnutou GPS pouze se simulatorem GPS
BTW zrovna na R10 vicekrat treba na zacatku mezi 4-6km

Kdyz je zvolena pouze jedna znich problem nenastane.
Anonymous

Zpět na Garmin: GPS přijímače