trasování v Nuvi 255WT

Vše co se týká železa značky Garmin.

trasování v Nuvi 255WT

Odeslatod Anonymous » 03.12.08 21:28 (St)

Zdravím, chci se zeptat, zda-li je možné vytvořenou trasu v map source a přenesenou do garminu stejně, jako jakákoliv jiná mapa (topo, atlas) vyvolat.Trasu jsem přenesl, ale v garminu ji nemohu nikde najít, i když na kartě a i v přístroji je vidět, a dokonce ve správném formátu.Možná to 255wt neumí, nebo´t v recenzi od admina se píše, že 255wt trasovat neumí, ale tímdo jsem myslel, že neumí trasovat jen přístroj (není možné si přidat průjezdní body přímo v přístroji) ale netušil jsem, že 255wt nenačte ani uloženou trasu, kterou vytvořím v mapsource a přenesu do přístroje.
Proč pak tedy výrobce mapsource vůbec k přístroji přidává?
Díky za komentář/Martin
Obrázek
Anonymous

Re: trasování v Nuvi 255WT

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 03.12.08 22:59 (St)

mapsource se pridava napr. proto, ze se z toho daji posilat dalsi mapy do gpsky.. nebo napr. body zajmu.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Anonymous » 03.12.08 23:25 (St)

Ok, tak ještě jsem neměl možnost vše vyzkoušet, nicméně teď jsem právě potřeboval naplánovat cestu do Rakouska přes nějaká místa, tak jsem naplánoval v mapsource, přenesl do garmina, ale nikde tam tu trasu nemohu najít, takže proto se tady ptám, jestli někdo nevím, jak se dá tato mapa otevřít v garminu, teda ta udělaná trasa v map source, zda-li to vůbec jde, a nebo zda-li to právě nuivi 255wt neumí a umíto vyšší řada 7xx.
Díky
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 03.12.08 23:26 (St)

p.s. jasně, mapy i poi jsem přenesl a jsou funkční, ale trasa nikoliv Obrázek
Anonymous

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 03.12.08 23:34 (St)

ano, vyssi rady takovouto trasu z mapsource otevrou .
Tragedie_v_JZD

Odeslatod Anonymous » 04.12.08 7:55 (Čt)

aha, taj díky za radu....to znamená, že to chce alespoň 660, nebo výš..:(
To mi ale prodejce neřekl, že 255wt neumí trasovat :(Obrázek
Anonymous

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 04.12.08 11:15 (Čt)

proc by to rikal - trasu spocitat umi, byt jenom s jednim prujezdnim bodem. a to, ze neumi prenest trasy z mapsource, prece neznamena, ze neumi trasovat .)
Tragedie_v_JZD

Odeslatod Anonymous » 04.12.08 11:20 (Čt)

Rozumím, jasně, trasu spočte, ale pokud si připravím trasu sám v map source, přes místa, která chci plynule navštívit, a přehraju do garminu, tak tu trasu nemohu nikde najít.Nicméně jsem volal prodejci, a ten mi říkal, že dělám něco špatně, že by to jít mělo a dal mi tel na podporu garminu, tak písnu, jak jsem dopadl.To by mě mrzelo, kdyby to nešlo, vytvořit si něco dopředu a poslat do garminu je docela dobrá varinata plánování cest.
Anonymous

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 04.12.08 11:29 (Čt)

no, mam obavu, ze v el. obchoide vam poradi ledasco .. jen aby se vas rychle zbavili. nuvi 255 tuto funkci (planovani tras obecne) - neumi, s tim ani podpora garminu nic neudela. je to "lowcost" rada od garminu, takze je o nektere funkcnosti osekana. umi ji az vyssi rady (napr 7xx)

doporucuji vam precist mistni recenzi 255, jejiz autorem je prave path, a ktera to take zminuje.
Tragedie_v_JZD

Odeslatod Anonymous » 04.12.08 11:38 (Čt)

jj, četl jsem , od Path recenzi dříve, než jsem koupil 255, chtěl jsem původně 760, ale prodejce mi řekl, že vlastně kromě bluetooth, což nevyužívám, je to stejný, o tomto problému nemluvil.
Z recenze jsem to pochopil tak, že nemohu přidávat průjezdní body přímo v přístroji, což zase tak nevadí, pokud si trasu udělám na pc a poišlu d garminu, ale zdá se, že ani toto není možné :(
Anonymous

Další

Zpět na Garmin: GPS přijímače