Zobrazení údajů Fenix

Vše co se týká železa značky Garmin.

Zobrazení údajů Fenix

Odeslatod Shopak » 26.03.14 23:48 (St)

Zdravím,
mám menší problém se zobrazením údajů o výšce - altimeter/elevation, resp. chci zobrazit pouze altimeter s grafem na celou obrazovku, ale v nabídce je pouze elevation, který se zobrazuje bez grafu, ovšem v tom samém profilu zadám měření tepu i s grafem bez problémů... V jiném profilu najdu altimeter i s grafem, ale když chci zadat tep s grafem, tak se zobrazí pouze velké numero bez grafu... Už si nad tím lámu hlavu několik dní a tento, zřejmě banální problém, mi nedává spát...

Díky za rady.
Shopak

Registrace: 26.03.14 23:39 (St)

Re: Zobrazení údajů Fenix

Odeslatod Shopak » 27.03.14 0:00 (Čt)

Jedná se tedy o tohle zobrazení.. Podařilo se mi nastavit pouze v jednom profilu a v ostatních ne... nechápu..
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Shopak

Odeslatod thomas007 » 27.03.14 17:23 (Čt)

Mě to na tactixech nastavit jde. Ty mají vyjma JUMPMASTERu stejný fw. Když si nastavuju datový pole, zvolím "NOVÁ STRÁNKA" a pak vybírám kolik datových polí. Jedu dolů po položkách 1pole - 2pole - 3pole a pak jsou tam nějaký pevně definovaný stránky jako právě tenhle výškoměr. Ten zvolím a mám to co je na obrázku. Zkoušel jsem 3 různý profily a všechno OK.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod Shopak » 07.04.14 20:42 (Po)

Díky za odpověď. Věděl jsem, že to bude banální záležitost :oops: Vždy jsem hledal přes 1 field a dál... tam altimeter není..

No, ale problém č. 2: viz foto, chybí grafické zobrazení...
Při tepu grafická historie je..

Díky za tipy k nápravě.. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Shopak

Odeslatod thomas007 » 08.04.14 9:20 (Út)

Ahoj,

a čidla máš zapnutá? V menu Nastavení->Čidla (potom nastavení pro každý čidlo).

Já mám režim čidel "na dotaz" a pak:

Kompas:
Displej - stupně
Sever - Skutečný
Režim - automatický

Výškoměr:
Auto-kalibrace - při spuštění
Baro.Profil - prom.výška
Typ zobrazení - výška/čas
3D data - oboje vypnuto
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod Shopak » 20.04.14 0:01 (Ne)

Na nastavení mrknu zítra. Ale objevil se další, o to důležitější problém! Pokud jdu delší (cca 30km) trasu a dám 2x a více pauzu, je grafické znázornění od předposlední pauzy.. Celkové vzdálenost čas je komplet, ale v grafech pouze do předposlední pauzy... Původně jsem si myslel, že je problém v plné paměti, ale tu jsem vyčistil a žádná změna! Tak trochu hodinky k ničemu, když to zaznamená jen část trasy!!! :x Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Viz http://connect.garmin.com/activity/483060313
Celková trasa 20km, ovšem v mapě a grafech pouze 15km! Resp. od předposlední pauzy... Mám to chápat, že hodinky umí max jednu pauzu v trase??? :ohmy:

Díky.
Shopak

Zpět na Garmin: GPS přijímače