Nastavení navigace

Vše co se týká železa značky Garmin.

Nastavení navigace

Odeslatod Milan Smrž » 15.11.17 9:45 (St)

Zdravím.
mám Garmin nüvi 50 Europe Lifetime. Jsou v ní mapy Atlas Czech 2013NT,Topo Czech 2013 a CN Europe NTU 2018.10. Můžou být všechny mapy zapnuty zeleným zatržítkem,nebo musí být zapnutá vždy jenom jedna ?
Jaký je rozdíl mezi Atlas Czech 2013 a CN Europe NTU 2018.10 při navigování po česku ? Když potřebuji třeba navigovat z Česka na německou adresu musím zadat zem Německo ? Nemám k této navigaci už moc důvěru,
letos mě při návratu domů z Rakouska,zarputile vedla z Lince na nějaký přechod na jižní moravě,místo na
nebližšícca 50km vzdálené Dvořiště a když jsem zadal jako cíl Č.Krumlov nebo Č.Budějovice,pořád mě to tam návádělo 300km přes moravu.Měl jsem,ale zapnuté obě mapy,česko i evropu,nemohlo to být tím ?
Děkuji Mi.
Milan Smrž

Registrace: 15.11.17 8:58 (St)

Re: Nastavení navigace

Odeslatod Rubic » 15.11.17 11:41 (St)

Musí být zatržena pouze jedna mapa(i dvě části téže mapy). Co to dělá při chybném zatržení více map si vyzkoušejte v simulačním provozu Vaší trasy. Na německou adresu musíte samozřejmě volit Německo a mít zatrženou mapu Evropy.
V mapě CNEU_NT_2018.20 vede trasa Linec_ČB po B310, E55 Dolním Dvořištěm.
Garmin Nuvi 765T, GE v6.8.1.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Re: Nastavení navigace

Odeslatod Milan Smrž » 16.11.17 12:45 (Čt)

OK,děkuji za vysvětlení.Navigace byla asi zmatená,protože jsem měl zapnuté obě mapy,Evropu i ČS.Teď
nechám jenom Evropu a vyzkouším.Po Rakousku navigovala,ale jak jsem se blížil k hranicím po cestě kterou
dobře znám,již v Linci mě hnala někam jinam,podél hranic až na Moravu.
Děkuji,Mi.
Milan Smrž

Registrace: 15.11.17 8:58 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače