Stará fóra zrušena

Důležité novinky o změnách na fóru path.cz

Stará fóra zrušena

Odeslatod Path » 15.07.07 6:23 (Ne)

Tímto nově spuštěným fórem se nahrazují některá stávající (i skrytá) fóra na path.cz. Nejedná se o žádnou online podporu, ale o běžné diskusní fórum, které běží na známém diskusním portálu (aplikaci) phpBB verze 3. Warez nebo odkazy na pirátský software zde není vítán.

Protože se to diskusními fóry typu phpBB na českém internetu jenom hemží, může lokalizovaná verze tohoto fóra být odlišná od rozšířeného českého překladu dostupného na http://www.phpbb.cz. Fórum path.cz využívá vlastní lokalizaci s ohledem na skloňování (zpráva, zprávy, zpráv aj.). Předem díky za upozornění na chybný nebo jinak nesrozumitelný překlad.

Fórum věnované GPS si neklade za cíl konkurovat diskusnímu fóru na stránkách http://www.navigovat.cz ani e-mailové diskuzi na Pandoře. Původní plán tvorby stránek na téma GPS (popis systému) z časových důvodů prozatím odpadá - obsah tedy bude prozatím směrován do tohoto fóra. Plagiátory upozorňuji, že text k popisu systému GPS není povoleno kopírovat a následně zveřejňovat.

Stará diskuze věnovaná ICQ byla zrušena a tímto jejím členům děkuji za jejich registraci. ICQ se již několik let nevěnuji, přesto z historických důvodů, zakládám rovněž fórum věnované právě ICQ. Prosím, nepište mi dotazy na email nebo na ICQ, ale využijte raději tohoto fóra (případně jiného na jiném webu).

Díky za pochopení.

Path
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Re: Stará fóra zrušena

Odeslatod Path » 11.09.08 23:50 (Čt)

Fórum věnované ICQ bylo s konečnou platností ukončeno. Na českém internetu vzniklo několik diskusních serverů věnovaných tomuto programu.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)


Zpět na Oznámení a novinky ve fóru path.cz

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: CommonCrawl [Bot] a žádný návštěvník.