Základní pravidla fóra path.cz

Důležité novinky o změnách na fóru path.cz

Základní pravidla fóra path.cz

Odeslatod Path » 27.02.11 2:55 (Ne)

Pro odpovědi nepoužívejte citace

Žádám všechny uživatele, aby nikdy necitovali předchozí příspěvky. K čemu slouží citace je - doufám - každému jasné. Citace využívejte jen v případě, že reagujete na konkrétní dotaz, postřeh, případně nenavazující příspěvek atd. V citacích se snažte vypíchnout pouze věcnou část, na kterou reagujete.


Vyřešený problém popište i ostatním uživatelům

Buďte shovívaví a podělte se s ostatními o způsobu řešení vašeho problému. Odpovědi typu "Už to funguje" nejsou jednoznačné. Mnozí uživatelé podrobnější informace určitě ocení.


Nedotazujte se prostřednictvím soukromých zpráv

Máte-li dotaz, položte ho do fóra a nezasílejte mi ho prostřednictvím soukromých zpráv. Nemám čas se věnovat každému individuálně. Navíc je zde mnoho zkušených uživatelů, kteří také rádi s vyřešením problému pomohou.


Nejprve hledejte

Než položíte dotaz, zkuste nejprve vyhledat, zdali se zde váš problém už v minulosti neřešil. Zbytečně zde vznikají duplicitní témata.


Věcní, bez emocí

Trend českých diskusních fór je plevelení nesmyslnými dohady mezi uživateli a byl bych rád, kdyby se to našemu fóru vyhnulo velkým obloukem. Snažme se být věcní a korektní vůči všem uživatelům.


Bez reklam

Nezneužívejte příspěvky ani podpisy pro skrytou reklamu. Odkazy a jinak nesouvisející reklamní taháky s daným tématem budou odstraněny. URL odkazy v podpisu na externí servery nejsou povoleny, lze je uvést v profilu, kde je k tomu přímo vyhrazené místo.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Oznámení a novinky ve fóru path.cz

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: CommonCrawl [Bot] a žádný návštěvník.