mapa atlas czech 8NT pomoc!!

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

mapa atlas czech 8NT pomoc!!

Odeslatod martini » 27.07.09 19:49 (Po)

zdravim mam nuvi 200 a mapu atlas czech 8nt problem je v tom že mapa vede po cestach na hranicich sjizdnosti takove zapadle cesty mezi barakama hrozne cesty, nastavil jsem všelijak a vede to těma zapadlejma cestama. neexistuje nějaka finta třeba by se jelo jen po hlavnich nebo nějak jinak ,je to otravaObrázek
martini

Registrace: 28.11.08 10:52 (Pá)

Re: mapa atlas czech 8NT pomoc!!

Odeslatod Path » 28.07.09 10:10 (Út)

Zatrhněte vyhýbání nezpevněným silnicím.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod martini » 28.07.09 12:41 (Út)

jo dik za radu prověřim myslim že to mam zatrhle, ale to jsou třeba cesty asfaltky ale je to mezi blokama takovy zapadli cesty, třeba v Ostravě a kamoš čuměl na to kličkovani, ale navi vyhodnoti jako kratši vzdalenost nebo rychlejši čas a taha to tam tama asi, nic jinyho přenastavit asi nejde ?Celkově se mi zda mapa divna vyzkoušel jsem na cestě kterou znam a tahlo mně to složitěji než normalně jezdim a ještě do zakazu zajimalo by mně jaka je spokojenost jinych uživatelu
martini

Odeslatod Path » 28.07.09 13:41 (Út)

Někdy je lepší mapa City Navigator Europe a jindy zase Atlas Czech 8. Chce to vyzkoušet. Když nechcete moc kličkovat je lepší volba rychlejší čas.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod martini » 28.07.09 22:28 (Út)

Tak jsem to dneska zkoušel všelijak přenastavit a zjistil jsem ,když zaškrtnu placene silnice ,ale dalnice necham tak mě to vede lepe přimo a nezatahuje je mne to po bokovkach, zatim vyzkoušeno jen minimalně je to zajimaveObrázek
martini

Zpět na Garmin: Mapy