KENWOOD DNX-7200 a nefunkční mapy Topo Czech 2 a 2 Pro

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

KENWOOD DNX-7200 a nefunkční mapy Topo Czech 2 a 2 Pro

Odeslatod papaya » 18.08.08 22:06 (Po)

Ahoj, mám problém s funkčností map Topo Czech 2 a 2 Pro ve své autovavigaci KENWOOD DNX-7200.
Přístroj jsem zakoupil s předinstalovanými mapami Garmin City Navigator Europe NT v9 (v jednotce) a Garmin City Navigator Europe NT 2008 (na SD kartě), které fungují bez problému.
Doinstaloval jsem na SD kartu mapy Topo Czech 1.2, které také fungovaly, ale s problémy (při plánování trasy z Čech do zahraničí v místě hraničního přechodu se navigace "pomátla" a vedla mne někam do moře jižně od Afriky Obrázek !!!) To jsem řešil vyjmutím SD karty před plánováním a opětovným vložením při navigaci (celkem opruz, ale fungovalo to).
Po nahrání map Topo Czech 2 (zkoušel jsem jak společně s Garmin City Navigator Europe NT 2008, tak pouze samotnou Topo Czech 2) se navigace spustila pouze 1x a při dalších pokusech při vložení SD pouze načítala mapy, ale již se vůbec nespustila!
To samé se mi stává s mapami Topo Czech Pro 2, kdy po vložení SD karty, jednotka chvíli načítá, pak problikne černá obrazovka a navigace se vůbec nespustí!

Mám poslední vydaný software v2.60 (February 6, 2008).

Mohl by prosím někdo poradit, zda má podobný problém, případně jak ho vyřešit???

Mockrát díky Papaya
papaya

Registrace: 18.08.08 21:45 (Po)

Re: KENWOOD DNX-7200 a nefunkční mapy Topo Czech 2 a 2 Pro

Odeslatod papaya » 26.08.08 17:26 (Út)

Nikdo neví? Neporadí???
ObrázekObrázekObrázek
papaya

Registrace: 18.08.08 21:45 (Po)

Re: KENWOOD DNX-7200 a nefunkční mapy Topo Czech 2 a 2 Pro

Odeslatod Path » 26.08.08 21:31 (Út)

S tímto typem zařízení nemám zkušenosti. Budete se asi muset obrátit na prodejce nebo na technickou podporu Garmina.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: Mapy