Slovakia roads v 5

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

Slovakia roads v 5

Odeslatod Anonymous » 19.05.08 8:01 (Po)

Dobry den, nevite nekdo pls, kde stahnout mapu slovakia roads? Zkoušel sem to na tom slovenskym garminovskym centru a tam mi to nejak nefunguje, tak kdyby to nekdo mel nebo vedel kde ji stahnout, tak bych byl moc vdecny. Dekuji
Anonymous

Re: Slovakia roads v 5

Odeslatod Anonymous » 19.05.08 10:48 (Po)

Podívej se na stránku http://www.gpsforum.sk na sekci download - GPS mapy tam je instalačka ke stažení
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 19.05.08 12:51 (Po)

diky moc, vyzkousim a uvidim
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 19.05.08 13:00 (Po)

Ještě chci upřesnit odkaz: sekce Download-GPS mapy-příspěvek Oficiální mapy Garmin
Ahoj.
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 22.05.08 7:30 (Čt)

tak moc diky, mam to ztazeny, ale i kdyz sem postupoval podle instruktaze, tak mapu odemcenou v pristroji nemam, nevim co s tim je, Tobe to funguje jak ma?
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 22.05.08 8:47 (Čt)

pošli mi svůj email , já Tě odpovím a poradím mimo tohle forum
Anonymous

Odeslatod Jarous1 » 22.05.08 12:54 (Čt)

PaKo napsal:tak moc diky, mam to ztazeny, ale i kdyz sem postupoval podle instruktaze, tak mapu odemcenou v pristroji nemam, nevim co s tim je, Tobe to funguje jak ma?

Na oficiálních stránkách těžko odemkneš mapu, kterou jsi jim nezaplatil Obrázek
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Registrace: 11.09.07 15:37 (Út)

Odeslatod Anonymous » 22.05.08 13:08 (Čt)

ahoj, to budes hodnej, pac ja sem neco nasel, ale porad mi to nefunguje, tak by me zajimalo co delam spatne
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 22.05.08 13:10 (Čt)

tady je, sem na nej nejak pozapomel pkovacik@seznam.cz, teda koukam, jak sou lidi tady na tom foru hodny, resim obdobnou vec s PS 3 a nikdo nic nepise (a to to chci legalne zaplatit)
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 25.05.08 21:49 (Ne)

Dobrý večer, mám na Vás prosbu, zohnal som legalne DVD s CNEU 2008, zapožičali mi ho z obchodu v Auparku v BA a ked som ju na PC legalnym klučom odomkol, urobil na nej trasu, resp zvolil trasove body, a chcel to zadat do Nuvi 760 tak mi sice zahlasilo, že to urobilo, ale tú trasu, ani jednotlivé trasové body neviem nájsť v Nuvi. Pritom opačne, z Nuvi do PC to funguje. Trasu som hladal v položke CESTY a trasove body v OBLUBENE. Prosim poradte, čo robím zle. V tomto foru som sa kedysi dočítal, že ak si inštalujem Hacknutú mapu tak to fungovať nebude, tak som počkal na legálnu, a zda sa že mi to nefunguje tirž.
Dakujem
Jerry
Anonymous

Další

Zpět na Garmin: Mapy