Stránka 1 z 1

Zobrazeni

OdeslatOdesláno: 10.02.18 10:23 (So)
od pened
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit? Koupil jsem si autonavigaci (DriveLuxe 50) s podrobným pokrytím Evropy (City Navigator Europe NTU 2018.3). Nicméně podle této navigace bych zatím nedojel např. k muzeu Etziho v Bolzanu nebo kamkoliv v Cortině, protože v těch mapách nic není. Stejný problém např. Bukurešť. Doufám, že je chyba na mé straně, že jsem něco nedotáhnul do správného konce atd. Připojuji náhled z Basecampu. Stejně to vidím i v navigaci.
Nebudu přeci všechno alternovat OSM mapami. Doteď jsem jezdil podle Sygicu a jsem zvyklý, že mne dovede tam, kam potřebuju. Děkuji.

Re: Zobrazeni

OdeslatOdesláno: 10.02.18 11:22 (So)
od Rubic
Ahoj, v BC si vyhledej Jihotyrolské archeologické muzeum, Bolzano a potom si vytvoř trasu.
Máš v BaseCampu odemčenou svoji mapu? http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000124
Faktem je, že Mapy Google najdou polohu muzea za mostem.

Re: Zobrazeni

OdeslatOdesláno: 10.02.18 19:00 (So)
od Dula
Takhle vypadá neodemčená mapa. Pokud máš Lifetime, tak zkus mapu v navigaci přeinstalovat.

Re: Zobrazeni

OdeslatOdesláno: 12.02.18 17:13 (Po)
od pened
Děkuji za reakce. Problém jsem už vyřešil. Provedl jsem přeinstalaci map. Zjistil jsem, že Evropa má dvě mapové části - sever a jih. Naistalována byla pouze severní část. Chyba musela nastat při instalaci aktualizace přes Garmin express. Během prvního stahování aktualizace mi to jednou hodilo error, nicméně po restartu PC i navigace se aktualizace provedla a tvářilo se vše ok. Že je problém jsem zjišťoval postupně. Včera mne napadlo zkusit přeinstalaci. No a bylo vymalováno ...
Ještě jednou díky :-).