TOPO Czech 2.0.1 a TOPO Slovakia 4 v GPS Montana

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

TOPO Czech 2.0.1 a TOPO Slovakia 4 v GPS Montana

Odeslatod BoTo » 28.07.17 9:13 (Pá)

Zdravím,
k Montana 610 jsem dostal mapu Topo Czech 2.0.1 na SD kartě. Při plánování tras v BaseCampu na PC jsem neřešil, že pro zobrazení mapy na PC musím mít Montanu připojenou přes USB. Myslel jsem (po zkušenostech s Mapsource a GOPSMAP 60CX), že nic nebrání TopoCzech nainstalovat na PC.
Divným hnutím mysli jsem včera zakoupil za celkem přijatelnou cenu Topo Slovakia 4. Pokud bych byl ovšem našel na NETu screen shoty z ní, zjistil bych, že freeMapSKTopo je podrobnější... Rád bych měl obě mapy "nainstalované" zaráz jak v Montaně, tak v BaseCampu. Ale vypadá to, že to bude problém. Slovakia Topo 4 je "svázaná" s SD kartou, na které se dodává. netuším, jak by na tuto kartu, případně do vnitřní paměti Montany šlo dohrát (doinstalovat) Topo Czech. Samozřejmě, můžu na treku v Montaně karty přehazovat, (budu se pohybovat na rozhraní Moravy a Slovenska), ale to už nedělám ani se SIM kartama v mobilu. Mám za to, že je už "nová doba".
Předběžné googlení mi nic neporadilo. Můžu, samozřejmě využívat free mapy OSM, případně mapy, které jsem před léty sám vyráběl. Tyto nové mám ale zakoupené a proč je tedy nevyužít. Prosím o nakopnutí jak na to. děkuji.
Branislav Trnkócy
BoTo

Registrace: 25.07.07 13:55 (St)

Re: TOPO Czech 2.0.1 a TOPO Slovakia 4 v GPS Montana

Odeslatod thomas007 » 31.07.17 11:43 (Po)

Pokud máš obě mapy dodané na kartách, pak jsou svázané s kartami a nejde je překopírovat jinam bez ztráty jejich funkčnosti. ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: Mapy