Mapa CN 2015.20 NT

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

Mapa CN 2015.20 NT

Odeslatod Zdena7788 » 22.08.14 10:48 (Pá)

Dobrý den, jsem již třetí rok vlastníkem navigace Garmin Nüvi 1490 a včera mi Garmin Express ukázal, abych mapu CN 2014.40 NT aktualizoval na novou mapu CN 2015.20 NT. Provedl jsem aktualizování, kdy mi Garmin Express sdělil, že je k disposici karta a zda jí chci použít-odkliknul jsem ano a nechal dále aktualitzovat.
Po ukončení aktalizačního procesu jsem zjistil, že mi žádnou mapu moje navigace neukazuje a proto jsem zkusil novou mapu nahrávat prostřednictvím GarminMapUpdateru.
GarminMapUpdater mi napsal "V tomto zařízení Garmin GPS nelze provést tuto aktualizaci, protože není nainstalována předchozí verze map".
Dnes jsem tedy opětovně zkusil nainstalovat novou mapu prostřednictvím Garmin Expressu, celý proces aktualizace proběhl, ale mapu opětovně v navigaci nemám. Novou mapu vidím pouze v PC a rovněž i v MapSource.
Prosím, můžete mi někdo poradit, kde jsem udělal chybu a jak se to nechá napravit ? Pro jistotu přikládám výstřižky z TC , aby bylo možné případně určovat, kde došlo k chybě.
Předem za všechny rady mnohokráte děkuji a přeji hezký den.
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Zdena7788

Registrace: 13.06.11 14:34 (Po)

Re: Mapa CN 2015.20 NT

Odeslatod Zdena7788 » 22.08.14 16:08 (Pá)

VYŘEŠENO - - kdyby se někomu něco podobného stalo, tak musíte mít kartu v navigaci naformátovanou na systém FAT 32.
Já jsem jí měl naformátovanou na NTFS a má navigace Nüvi 1490 tento formát neumí načíst.
Zdena7788

Registrace: 13.06.11 14:34 (Po)

Zpět na Garmin: Mapy