Přepínání map v GPSmap60CSx

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

Přepínání map v GPSmap60CSx

Odeslatod jirkahop » 25.03.08 11:22 (Út)

Zdravím všechny a mám dotaz na někoho, kdo snad ví víc, než že to nejde.

Vlastním dva přístoje s několika mapama:
GPSmap60CSx + mapy TOPO SK v2, TOPO ČR v1.2 a Atlas ČR v7
Nuvi350 + mapy TOPO ČR v1.2, Atlas ČR v7 a CN Europe NT2008

Pokud nainstaluji mapy do Nuvi objeví se mi jako 3 mapy mezi kterými mohu libovolně a jednoduše přepínat. V GPSmap se mi objeví každý region zvlášť. Nevím kolik je to map, vím jen že hodně. U Topo SK mi to tolik nevadí, ale v ČR ano. GPSmap používám i na kole a nyní po aktualizaci mapy na Atlas ČR v7 je někdy výhodnější mít zobrazeno Topo jindy zase Atlas (Atlas zejména pokud chci mít "jistotu" kvalitní lesní cesty a nepotřebuji podrobnost Topo). Zatím jsem to řešil přeinstalováním map a to je "trochu" zdlouhavé. Přepnutí mapy v terénu je nereálné.

Ví někdo víc, plíz.
jirkahop

Registrace: 17.12.07 10:38 (Po)

Re: Přepínání map v GPSmap60CSx

Odeslatod Jarous1 » 25.03.08 12:06 (Út)

U své Visty HCx mám v "nastavení mapy" toto:

Obrázek

Obě volby, "Ukazat TOPO..." a "Vypnout Atlas..." buď zaškrtnou nebo odznačí všechny regiony příslušných map najednou. Podle mne bude něco podobného i v 60CSx... Tady na obrázku je vidět, že momentálně mám zapnutou jen Atlas Czech a umožňuje to jeho vypnutí a naopak zapnutí TOPO.
Ještě bych asi před každým zobrazením jednotlivé mapy doporučil nejdříve volbu "Neukazovat nic". Preventivně, aby se to nějak nepohádalo a aby byla jistota, že se zobrazí jen ta jediná...

Do téhle "obrazovky" se dostanete tak, že v místě kde byste jinak označoval/odznačoval jednotlivé regiony, stisknete Menu...

Edit: Je to i v manuálu pro 60CSx Obrázek http://www.garmin.cz/download/manualy/G ... ies_OM.zip , str. 61...
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Registrace: 11.09.07 15:37 (Út)

Re: Přepínání map v GPSmap60CSx

Odeslatod jirkahop » 26.03.08 9:39 (St)

Díky, je to přesně tak Obrázek. Manuál (když potřebuji) používám, ani nevím proč jsem se tam nepodíval Obrázek.
jirkahop

Registrace: 17.12.07 10:38 (Po)

Zpět na Garmin: Mapy