Odstranění staré mapy z Nuvi 1300

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

Odstranění staré mapy z Nuvi 1300

Odeslatod Garmin Nuvi » 09.10.13 12:06 (St)

Dobrý den,

jsem vlastníkem Garmin navigace, typ Nuvi 1300, mám Lifetime verzi pro ČR, na http://unlock.garmin.cz/ jsem se zaregistroval a připojil k aktualizaci mapy, stáhnul jsem novou verzi mapy ATLAS Czech 2013NT přímo do navigace. Aktualizace proběhla úspěšně, ale starou mapu ATLAS Czech 2010NT mám stále v navigaci a navíc mi ji navigace sama vždy nabízí na prvním místě při hledání adresy...jak tuto starou mapu z navigace odstraním??? Při připojení navigace k PC a otevření přímo průzkumníka interní paměti navigace se mi zobrazí složka map, ale v ní nejsou mapy takto pojmenované, takže nevím jakou případně vymazat a zda to vůbec takto jde. Ve složce jsou tři soubory (AtlasCzcech, gmapsupp, AtlasCzech.unl).

Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Díky za případnou radu.
Garmin Nuvi

Registrace: 09.10.13 12:00 (St)

Re: Odstranění staré mapy z Nuvi 1300

Odeslatod thomas007 » 09.10.13 17:20 (St)

koukni se na datum vytvoření souboru, pokud se nepletu, mapy nahrané z webu budou ty pojmenované AtlasCzech.... ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod Garmin Nuvi » 09.10.13 17:39 (St)

Díky za odpověď, ale po přečtení pár informací tady na fóru jsem nabyl dojmu, že asi odstraňovat původní mapu není dobré, kdyby náhodu nešlapala dobře aktualizace...Tak jsem vypnul zobrazení staré mapy přímo v navigaci a už se mi pro výběr z map zobrazuje pouze nová, tedy ATLAS Czech 2013NT :)
Garmin Nuvi

Registrace: 09.10.13 12:00 (St)

Odeslatod thomas007 » 10.10.13 9:50 (Čt)

Nevím proč by to měl být problém. Pokud jsou mapy korektně nahrané, není třeba aby starší verze zabírala místo v přístroji. Data se nedoplňují. Aktualizace z webu vždy nahraje kompletní data a ne jen jejich "doplnění" oproti předchozí verzi :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: Mapy