TOPO CZECH 2012

Komerční a nekomerční mapové produkty pro přijímače GPS Garmin.

TOPO CZECH 2012

Odeslatod pschonmann » 01.06.12 11:42 (Pá)

Konečně nové mapy !

Jen je pro mě trochu zklamáním, že neroutují po lesních cestách. Sice jsou v Basecampu oznaceny jako neroutovatelne cesty, ale normalne po nich chodim :) Jde to nejak obejit at uz v BC ci primo v navigaci ?
pschonmann

Registrace: 10.02.12 12:11 (Pá)

Re: TOPO CZECH 2012

Odeslatod Jarous1 » 01.06.12 12:42 (Pá)

Nejde, routování po těch cestách by muselo být už součástí mapy. Což bohužel není...
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Registrace: 11.09.07 15:37 (Út)

Odeslatod petrg68 » 21.07.12 21:10 (So)

pschonmann napsal:Konečně nové mapy !

Jen je pro mě trochu zklamáním, že neroutují po lesních cestách. Sice jsou v Basecampu oznaceny jako neroutovatelne cesty, ale normalne po nich chodim :) Jde to nejak obejit at uz v BC ci primo v navigaci ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koupil jsem Garmina Oregon 450 s TOPO Czech 2012 a jsem také z toho špatný, kupoval jsem ji právě z důvodu turistiky a je vlastně k ničemu, protože značené turistické mapy nebere v potaz a to je špatně a celá navigace tak postrádá pro mě smysl.Tahle informace by měla být při koupi výrobku. :x
Nevím co s tím, tak se asi vrátím zase k papírovým mapám.Zná někdo řešení ohledně map Garmina?
petrg68

Registrace: 21.07.12 20:42 (So)

Odeslatod pschonmann » 21.07.12 22:53 (So)

Zkuste mapy od Openstretmap, ty routuji kdeco :) Kvalita map je vsak ruznoroda avsak chcete li lepsi mapu, muzete se sam pricinit.
pschonmann

Registrace: 10.02.12 12:11 (Pá)

Odeslatod Njaji » 23.07.12 21:31 (Po)

Trápil jsem se stejně s G. Vistou HCx. Navigaci jsem kupoval kůli cyklistice a i když jsem vyzkoušel mnohé mapy nakonec jsem zjistil, že hlavní je to jak umí routovat přístroj a na to je má Vista je velice tvrdohlavá. Prostě několikrát mi při modu "po silnici" routovala uplně jinak nežli mapa. Nakonec jsem to vyřešil tím, že plánuji po přímkách. Chvilku mi to trvalo a nakonec jsem spokojen. Prostě je občas potřeba slevit ze svých požadavků.
Njaji

Registrace: 25.03.12 12:34 (Ne)

Odeslatod chip.cz » 21.12.12 13:28 (Pá)

petrg68 napsal:Koupil jsem Garmina Oregon 450 s TOPO Czech 2012 a jsem také z toho špatný, kupoval jsem ji právě z důvodu turistiky a je vlastně k ničemu, protože značené turistické mapy nebere v potaz a to je špatně a celá navigace tak postrádá pro mě smysl.Tahle informace by měla být při koupi výrobku. :x
Nevím co s tím, tak se asi vrátím zase k papírovým mapám.Zná někdo řešení ohledně map Garmina?

V PC lze pomocí softwaru Mapsource nebo Basecamp také předem připravit trasu a přenést ji do navigace. To vše se také týká tzv. zájmových bodů ( POI body), na které se lze také nechat navigovat.
Po neroutovaných cestách se dá GPS nastavit na přímé trasy. Není to sice to pravé ořechové,
ale k papírovým mapám už bych se já nevrátil.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Zpět na Garmin: Mapy