Stránka 1 z 1

Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 05.01.11 20:26 (St)
od Red
Zdravím.
Mám mapu rozdělenou do několika regionů. Potřebuji naplánovat trasu, napříč několika regiony, ale neumím jich otevřít víc najednou. Zajímalo by mě, zda jde nějak v MapSource otevřít více regionů naráz, nebo ještě lépe, zda je jde sloučit do jedné souvislé mapy. Děkuji za odpověď.

Re: Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 05.01.11 22:19 (St)
od Tragedie_v_JZD
primo v mapsource ne.

Re: Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 05.01.11 23:52 (St)
od Path
Red: MapSource zobrazuje mapy ve vrstvách, takže napříč dvěma nebo více a mapsety trasu nenaplánujte. Pokud jste nucen plánovat trasu přes několik map, nejvhodnější bude využít nějaké dílčí body trasy - milníky, na kterých vám záleží. Po změně mapy plánovat další bod. Nebo naplánujte trasu např.v google maps a průjezdní body napasujte na tuto trasu.

Re: Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 06.01.11 20:55 (Čt)
od Red
Tragedie_v_JZD napsal:primo v mapsource ne.


A v nějakém jiném programu by to šlo?

Re: Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 09.01.11 21:56 (Ne)
od Monoid
Teoreticky to jde, prakticky uz hure. :-((

Nejak jdou spojit mapy, ktere nemaji routovaci udaje. Driv si tak Americane spojovali sve US Topomapy, aby mely mene dilu. To ovsem neni tvuj pripad, zajima te routovani.

Bylo by treba mapy dekompilovat. Pokud nejsou free, tak bys to nemel delat. Pokud jsou v NT formatu, tak ani zadny nastroj na dekompilaci neznam. Mozna existuje, ale i kdyz jsem hledal, tak jsem nenasel.

Pokud jsou free, tak je asi nejlepe kontaktovat autory a poprosit o zdrojaky. Zdrojaky pak prelozit cGPSmap (placena verze) nebo programem od Garmina (30 dnu demo) a mozna je i program od OSM. Je to casove velmi narocne!

Osobne si myslim, ze je to nesmyslna cinnost. Daji se koupit automapy Evropy a je i free mapa Evropskych statu.

Re: Sloučení regionů do jedné mapy v MapSource

OdeslatOdesláno: 12.01.11 16:49 (St)
od Red
Díky za rady.
Chtěl jsem si ulehčit plánování tras, ale vypadá to, že řešení je složitější, než současný stav.Budu se zřejmě muset smířit s rozdělenou mapou.