Kde stáhnout všechny verze firmware pro GPS Garmin

Pouze informace o aktualizacích firmware pro jednotlivé typy přijímačů.
Pravidla fóra
Pouze pro příspěvky oznamující novou verzi firmware. Ostatní diskuze bude odstraněna.

Re: Kde stáhnout všechny verze firmware pro GPS Garmin

Odeslatod sAs » 25.03.08 11:23 (Út)

Ok díky za tip - je pravda , že jsem WebUpdateru nedal šanci a poté co mi nabídl instalaci FW verze 5.30 jsem ho ukončil Obrázek. Downgrade FW mi zatím funguje spolehlivě, tak to prubnu Obrázek.

Pokud jde o problém s těmi mp3, tak jsem poctivě testoval všechny vyšší verze FW po verzi 5.0 a problém se mi tam neustále projevuje Obrázek (prostě jak mi to ohlásí radar, tak maj špunti po pohádce Obrázek).

Zkusím oprášit angličtinu a napsat jim do Garmina pár řádků
sAs

Registrace: 24.03.08 23:47 (Po)

Odeslatod VirtualCZ » 25.03.08 17:03 (Út)

Mám dotaz ohledně fw...
Použil jsem webupdater a do nuvi 250 nahrál SW version 3.60 a GPS SW 3.00s. Zařízení funguje bez problémů, ale velice se prodloužil čas "vyhledávání družic"...předchozí SW version 2.70 a GPS SW 2.90 (doufám, že si to pamatuju správně) mě "našel" ještě na parkovišti před domem. Teď ujedu 2-3 km...výpočet trasy s Atlasem 7 je znatelně rychlejší a i jinak vše funguje bez problémů.
Má někdo podobnou zkušenost?
Jak se dá případně provést downgrade?
Blade 3760 LT
VirtualCZ

Registrace: 11.03.08 17:05 (Út)

Odeslatod Ludva » 25.03.08 18:02 (Út)

Myslim, ze cas vyhledavani by se mel postupne zkracovat, tak jak si GPS prubezne uklada data o poloze druzic do pameti.
Ludva

Registrace: 10.03.08 10:49 (Po)

Odeslatod sAs » 25.03.08 18:08 (Út)

Že bych s tím upgrade GPS SW ještě počkal Obrázek ?

Nemůže to být tím, že po upgrade Vám přehodil výchozí pozici kamsi jinam (s oblibou nastavuje Garmin US nebo Gramin Europe) a pak mu chvilku trvalo, než se na "novém" místě u Vás doma našel ??

Pokud svoji 350ku vypnu někde na toulkách v lese a pak ji druhý den ránu zapnu v autě před garáží, tak taky chvilku přemýšlí než se najde Obrázek

Zkoušel jste ten start vícekrát ??
sAs

Registrace: 24.03.08 23:47 (Po)

Odeslatod VirtualCZ » 25.03.08 19:10 (Út)

Bohužel si nepamatuju (nevšimnul jsem si), jestli to hledalo déle i při předchozích zapnutích po změně fw......přístroj jsem vypnul na stejném místě, kde jsem ho potom zapínal...ulice i detail mapy seděl (parkoviště, kde jsem předchozí den přístroj vypnul).
Jak jsem psal přístroj před touto příhodou (ale po změně fw) asi 2x navigoval - nebyl čerstvě aktualizován. A po cca jedné až dvou minutách se našel (už jsem jel a nebyl na tom parkovišti), takže jsem nezkoušel start víckrát.
Dnes jsem neměl zapnuto - ale budu to dál testovat a podám info...
Jinak update probíhal ve dvou krocích - nejdřív SW version 3.60 a potom GPS SW 3.00s...

EDIT 15. 4.: Tak si sypu popel na hlavu Obrázek Prodleva po zapnutí mohla být způsobena sousedem, co si večer před spuštěním prohlížel navigaci - v bytě nechytím signál a to asi mohlo přístroj zmást...Obrázek
Přístroj funguje od té doby bez problémů...
Blade 3760 LT
VirtualCZ

Registrace: 11.03.08 17:05 (Út)

Odeslatod Anonymous » 18.12.08 21:58 (Čt)

Ahoj,všichni. Nevíte někdo proč mi nechce nuvi 765 stáhnout přes bluetooth telefonní seznam z Nokie N95? Když jsem si stáhl aktualizace, tak se telefón připojil, napsal že stahuje 40 ze 1050 kontaktů a chvíli na to se GPS sama vypla. Zkoušel jsem to několikrát a nic. Telefonovat můžu jedině když vyťukám číslo a to se pak uloží v GPS, ale nevytvoří se ani ikona telefonní seznam. Po připojení telefonu 6300 se tel.seznam vytvořil ale nahrála se pouze část seznamu. Díky za radu.
Anonymous

Odeslatod Path » 31.12.08 1:05 (St)

Někdy se nepodaří stáhnout tel.seznam celý, zvlášť v případech, kdy je obsáhlý. Zkuste také přes WebUpdater prověřit, zda máte instalovanou poslední verzi sw pro BlueTooth.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Anonymous » 23.01.09 14:10 (Pá)

Ahoj, mám Nuvi 200 a po upgradu software na verzi 5.00, předchozí verze neznámá, se prodloužil čas načítání map a vyhledávání družic, někdy trvá načtení map i tři minuty, někdy se to i kousne a nic a pomůže jen vypnutí a opětovné zapnutí. Verze GPS SW 2.60, mapy atlas 7nt a ctn europe 2008 original v interní paměti, zapnutá vždy jen jedna. Nemá někdo zkušenost co s tím? Díky.
Anonymous

Odeslatod Romstar » 23.01.09 16:33 (Pá)

Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Odeslatod Romstar » 23.01.09 17:07 (Pá)

Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

PředchozíDalší