Kde stáhnout všechny verze firmware pro GPS Garmin

Pouze informace o aktualizacích firmware pro jednotlivé typy přijímačů.
Pravidla fóra
Pouze pro příspěvky oznamující novou verzi firmware. Ostatní diskuze bude odstraněna.

Kde stáhnout všechny verze firmware pro GPS Garmin

Odeslatod Path » 04.01.08 21:11 (Pá)

Na této adrese lze najít všechny možné verze firmware pro GPS Garmin včetně ovladačů a sw:

http://www.gawisp.com/perry/
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Re: Kde stáhnout všechny verze firmware pro GPS Garmin

Odeslatod ansysko » 19.03.08 10:40 (St)

Ja používam toto WebUpdaterForLegacyOperatingSystems_240 to je program ktorý vyhladá nový firmware a software pre garmin. Obrázek
ansysko

Registrace: 19.03.08 10:29 (St)

Odeslatod Path » 19.03.08 19:50 (St)

Výše uvedený odkaz je uveden pro uživatele, kteří potřebují například starší firmware pro downgrade. O aplikaci WebUpdater je informace zde.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Ludva » 19.03.08 21:29 (St)

... firmware pro Zumiky je ukryt pod vyse uvedenym odkazem v sekci streetpilot. To jen pro uplnost. Obrázek
Ludva

Registrace: 10.03.08 10:49 (Po)

Odeslatod Path » 19.03.08 22:05 (St)

To je důležitá informace, díky za upozornění. Pod StreetPilotem bych ho asi málokdo hledal.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Dave » 22.03.08 21:26 (So)

Chtěl bych se zeptat, v navigaci Nuvi 300 mám softwarovou verzi 5.30, audio verzi 2.20, GTM10 SW verze N/A a GPS SW verze 2.90. Jsou toto poslední verze SW, firmware pro tuto navigaci, nebo můžu odněkud stáhnout nějakou aktualizaci? Díval jsem se na odkaz nahoře, ale musím se přiznat že jsem z toho nebyl moc moudrej Obrázek
Dave

Registrace: 22.03.08 21:18 (So)

Odeslatod Path » 23.03.08 2:19 (Ne)

GPS SW je už ve verzi 3.00 a jakou máte SW verzi pro GTM zjistíte, jakmile budete mít připojenu GMT anténu. Všechny aktualizace stahujte přes WebUpdater. Výše uvedený odkaz je vhodný pouze v tom případě, že potřebujete sehnat nějakou ze starších verzí firmware, která už není na stránkách Garminu k dispozici. Firmware ve verzi 5.30 je aktuální.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Anonymous » 24.03.08 19:08 (Po)

Path: díky za info
Anonymous

Odeslatod sAs » 25.03.08 0:05 (Út)

Zdravím - předem se omlouvám pokud jsem v tomhle vlákně "mimo téma".

Z předchozí diskuze jsem vyrozuměl, že existuje GPS SW ver. 3.0 (já mám ve své nuvi 350 verzi 2.90) a chtěl bych se zeptat, kde se dá stáhnout upgrade GPS SW ?
FW jsem si dosud stahoval přímo z garmin.com. Zkusil jsem WebUpdater a ten mi také nabídl pouze aktualizaci FW Obrázek (v současnosti mám verzi 5.0 a té se nehodlám vzdát, dokud nebude v novějších verzích opravena chyba ukončení přehrávání mp3 po akustickém upozornění na POI Obrázek)

Díky za případné tipy Obrázek
sAs

Registrace: 24.03.08 23:47 (Po)

Odeslatod Path » 25.03.08 1:04 (Út)

Co se týká problémů s přehráváním mp3 po akustickém upozornění na POI, mělo by to být ošetřeno ve verzi 5.20. Pokud i v této verzi problémy s přehráváním mp3 přetrvávají, bylo by dobré, kdybyste na to Garmin upozornil: techsupport@garmin.com.

Případnou aktualizaci GPS SW nabízí WebUpdater až v posledním okně (společně s 3D ikonami a překladem). Pokud se vám tato aktualizace nenabízí, zkuste přejít na vyšší verzi firmware, aktualizovat GPS SW a pak provést downgrade na vámi požadovanou verzi 5.00.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Další

Zpět na Garmin: Firmware