Navigace pro Nokia E66

Co nemají nic společného se značkou Garmin.

Navigace pro Nokia E66

Odeslatod Emeritus » 22.12.08 19:56 (Po)

Mam nainstalovany na pametove karte McGuider. Beha spolehlive, nezavisle na simce, ale chtel bych vyzkouset jinou.
Kdo poradi jakou, ktera bude behat a bude k sehnani? Pripominam, ze E66 ma vestaveny GPS modul. Podelte se o zkusenosti.
Hezke svatky :-)

Pokus o TomToma:
1) Nakopíroval jsem bt.sisx, GPSd.jar a složku TomTom (z archivu Copy.To.MEMCARD.Root.rar) do rootu karty
2) Nainstaloval bt.sisx a GPSd.jar
3) Nainstaloval tomtom.sisx
4) Spustím bt (v Aplikacích) - vypíše to Device Add a mám možnosti Volby a Konec, dávám Konec a pokračuji
5) Spustím GPSd (v aplikacích), ptá se mne to Povolit aplikaci GPSd používat data aplikace Poloha? dávám ano, ptá se to Povolit aplikaci….používat síť a posílat nebo přijímat data? dávám ano, dávám Hide a nechávám běžet na pozadí, u Latitude a Longitude kmitaji čísla polohy, Clients 0, Error None, Debut,
6) Mapy mám nakopírované do rootu ve složce Eastern_Europe, je to tak dobře?
7) Spustím TomTom (to GPSd nechávám spuštěný) a NIC
8) Musím mít v telefonu simku, aby to běželo? McGuider ji nepotřeboval.
Poradí někdo jak dál? Podělte se o zkušenost. Mám Nokii E66 s vestavěným modulem
Emeritus

Registrace: 17.12.08 22:27 (St)

Re: Navigace pro Nokia E66

Odeslatod Emeritus » 01.02.09 17:06 (Ne)

Mam na Nokii E66 nainstalovanou verzi Sygic_McGuider_2009_7.70. Vse funguje, ale kdyz dam zvukove upozorneni na nektery POI bod, pri prijezdu k nemu, se navigace vypne. Staci znovu zapnout, pamatuje si cil a dal naviguje, zase do dalsiho POI, u ktereho mam zapnute zvukove upozorneni atd., atd. Vi nekdo, jak to odstranit? Vi nekdo jak vymazat pouze JEDEN zaznam z historie? Diky.
Emeritus

Odeslatod Anonymous » 07.03.09 12:30 (So)

Existuje opravená verze tzv. POI BUG FIXED, doporučuji mrknout se na ipmart-forum :-)
Anonymous

Odeslatod Emeritus » 03.05.09 17:11 (Ne)

Emeritus napsal:Mam na Nokii E66 nainstalovanou verzi Sygic_McGuider_2009_7.70. Vse funguje, ale kdyz dam zvukove upozorneni na nektery POI bod, pri prijezdu k nemu, se navigace vypne. Staci znovu zapnout, pamatuje si cil a dal naviguje, zase do dalsiho POI, u ktereho mam zapnute zvukove upozorneni atd., atd. Vi nekdo, jak to odstranit? Vi nekdo jak vymazat pouze JEDEN zaznam z historie? Diky.

Tak uz pouzivam ke spokojenosti McGuidera (Sygic). Pouze bych chtel poradit, zda lze mazat v Historii a hlavne v Oblibenych polozkach jednotlive zaznamy.
Diky za radu. Emeritus
Emeritus

Zpět na Ostatní produkty a služby GPS