Nemůžu trackovat trasu s Honor 8 (GPS)

Co nemají nic společného se značkou Garmin.

Nemůžu trackovat trasu s Honor 8 (GPS)

Odeslatod adamjohnson » 27.10.17 9:10 (Pá)

Ahojte,

mám takovej technicko-cyklistickej problém :-) mám mobil Honor 8 s 4 GB RAM (rok vydání 2016) – operační systém EMUI 4.1. Dřív jsem na cesty používal aplikaci Runkeeper. Jezdím s ním abych měl GPX log cesty a přehled kolik např. ujedu za rok, stoupání, průměrná apod.
více: eco dream
Ale hned na první vyjížďce se mi stalo, že po cca 1–2 hodinách jízdy zastavím, vyndám mobil, zapnu displej, kliknu na aplikaci a ouha – ta se začne „otevírat“ (nebo načítat, chcete-li) znovu i přesto, že je v právě spuštěných aplikacích. Takže moje dosavadní trasa je fuč. Takhle se mi to stane úplně pokaždé. Vyzkoušel jsem i jiné aplikace a pořád stejné.

Obsazeností RAM to není, ta má v době jízdy cca 2 GB volno. Zkoušel jsem to i po čerstvém restartu mobilu s tím, že trackovací apka byla jedinou spuštěnou aplikací. Volná paměť cca 2,2 GB. A i přesto se to děje.
více: chung cư pcc1 thanh xuân

Honor má nějakou funkci „chráněný režim“, kdy vybrané chráněné aplikace mají běžet i po zhasnutí displeje. Tam samozřejmě mám trackovací aplikace vybrány, aby byly chráněny. Ale rozdíl žádný.

K čemu jsou potom mobily s takovým množstvím (volné) paměti, když nedokážou udržet trackovací aplikaci v paměti aby běžela a trackovala dál? Moje stará Motorola Moto G (1 generace z roku 2013) s 1 GB RAM s tím problém neměla a zalogovala mi klidně 8hodinovou cestu bez problému.

Nevíte co by mohlo pomoct? Má taky někdo takový problém? Mobil je jinak extrémně svižnej a super. Ale toto mi teda vadí hodně, že v roce 2017 nemůžu s novým mobilem na kole nechat logovat dvouhodinovou vyjížďku.
více: eco dream city nguyễn xiển

Dík za rady.
adamjohnson

Registrace: 27.10.17 5:36 (Pá)

Zpět na Ostatní produkty a služby GPS