Kterou nvi. vybrat

Co nemají nic společného se značkou Garmin.

Re: Kterou nvi. vybrat

Odeslatod Rubic » 19.02.14 5:06 (St)

Abys porozuměl, musíš přečíst návod k použití. Na nejasnosti najdeš odpovědi nahoře ve vyhledávacím okénku. Terminologie není pro všechny typy navigací naprosto shodná, vyhledávej odpovědi které se týkají Tvého typu Nuvi. :)
Garmin Nuvi 765T, GE v5.7.1.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod ježek » 19.02.14 9:01 (St)

...Díky za rady... Ještě si ještě trošku "zabrečím" než půjdu dál "testovat" jak se s tím zachází... :D :D ..
On totiž i ten přiložený návod je taková nemastná- neslaná všehochuť.
A vyhledávácí okénko taky moc nepomůže,nějak se o tomto typu nediskutuje....
Co je například "Téma mapy".../s obsahem Garmin,Navigon,Nederland,a další státy - bez ČR/ a další...
Forum jsem se zájmem pročítal,semtam něco člověk pochytí....ikdyž je staršího data výroby,jako já... :lol: 8)
Takže asi bude platit poslední věta mého prvního příspěvku: ..Bude potřeba dlouhého učení...a pak třeba vyhrabu starý Navon,kde se bohužel nedají dělat aktualizace...
ježek

Registrace: 18.02.14 12:31 (Út)

Odeslatod thomas007 » 19.02.14 10:18 (St)

Co to vyzkoušet? Téma mapy neni nic jinýho než změna barev mapy aby odpovídaly tomu, jak se používají v daných regionech. Nejlíp se to dá aspi poznat mezi tématy Garmin a Slovakia... :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod ježek » 19.02.14 10:32 (St)

aaa,děkuji... 8o) ...něco takového mě napadlo....
Jinak: děkuji,že mě "nekamenujete" nebo něco takového ,za moje laické výlevy...
...když jsem četl polemiku na stránkách ,např. o aktualizacích a paměti...občas nic povzbuzujícího....
V mém případě se starý pes učí novým kouskům.... ;)
ježek

Odeslatod Rubic » 19.02.14 10:37 (St)

Aktualizace dříve bývala ne vždy úspěšná na první pokus, dnes však pomocí Garmin_Express je zcela bezproblémová.
Rubic

Odeslatod ježek » 19.02.14 11:41 (St)

Můžu k tomu něco...?
Kdyby byl pocit,že toto forum zbytečně "zasírám" - stačí upozornit.
GE jsem nainstaloval do PC - jen po přihlášení a zaregistrování navi - a následné aktualizaci,se mi ztratil hlas Zuzany...zásluhou těchto stránek jsem doinstaloval zpět + Ťuldu s Kooperativy...
Hraju si s nastavením tras - jen mi pořád hlava nebere,proč mě při cestě tvrdošijně žene svoji trasou - i přes to,že zadám své průjezdní body skoro až k určenému průjezdnímu městu. Z posledního průjezďáku mě asi po trase žene zpět/ podle počtu km/abych městem projel její trasou. Testuju to na trase do Čech,kterou znám.
Při cestě zpět ale stačí v této oblasti zadat dva průjezd.body a jede tam,kam chci...
Jo,jo,ještě přijít na to,aby se při simulaci vždy nevracela trasa na start,když pokaždé přidám průjezdní bod...nebo to je u Garminu takto zavedené..?
ježek

Odeslatod Rubic » 19.02.14 11:56 (St)

Mám stařičkou 765 a ta se chová jinak než tvoje modernější Nuvi, takže detailně neporadím. Vidím však, že stále neplánuješ trasu v Plánovači tras. Hlavně se zaměř na to, abys se tam dostal a pak uvidíš ,jak je to snadné. Taky nesmíš zadávat průjezdní bod "Názvem města" - pak to táhne do středu města. Zadává se ťuknutím na silnici za městem (v mapě), která se Ti otevře v okolí města které si volíš po volbě - blízko.
Rubic

Odeslatod ježek » 19.02.14 12:45 (St)

díky za všechny rady a podporu..snad se to časem zlepší... :lol:
O problému "průjezd městem" vím.I ze své staré jsem byl zvyklý zadávat jen průjezd do určité části města - vypočítala si pak průtah městem bez problémů.
Můj problém v minulém příspěvku byl i v Plánovači....třeba se navi umoudří,až to jednou projedu po svém a ne jejím návrhem - pak pozná,kdo je tu pánem/ trošku ironie.. :D /
ježek

Předchozí

Zpět na Ostatní produkty a služby GPS