Radary POIcz pro Garmin

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Re: Radary POIcz pro Garmin

Odeslatod josef28 » 27.06.09 13:24 (So)

zdravim

takze po testovani je problem nasledujici.. v navigaci nuvi660 sem pres POI loader nahral jak radary tak treba benzinky do navigace a jeste dalsi ruzne body POi: vsechno se to ukaze v navigaci jako jeden soubor. kdyz pak jedu po dalnici kolem benzinky z POI tak mi nahlasi dopredu treba 2km (vzdalenost sem si nastail manualne) ze ta benzinka je predemnou, zaroven to hlasi vsecchny radary atd. proste se je bez problemu.

v pripade nuvi 765 sem udelal uplne presny postup... akorat se mi hlasi jen radary, pokud se priblizim ke stejne benzince s touto navigaci tak me neupozorni ze tam nejaka je. hlasenim myslim zobrazeni protoze audio mam vypnuty nemam rad kdyz mi nekdo keca do rizeni .-)) samozrejme kdyz se pak podivam do RUzne tak sou tam vsechny radary benzinky atd

takze mam dve navigace, stejne poslany soubor POI ale nuvi 660 zobrazuje vse, 765 zobrazuje jen radary... myslim si ze je to asi chyba firmware ale mam tam posledni verzi
josef28

Registrace: 24.06.09 19:44 (St)

Odeslatod Path » 27.06.09 16:48 (So)

Snažte se držet tématu. Konkrétně toto je zaměřeno pouze na utilitku, která předpřipraví radary z poiz.cz pro POILoader.

Nicméně budete mít něco špatně definovaného. POI se nerozlišují, zda je to radar, čerpací stanice či cokoliv jiného. Rozlišuje se pouze jejich definice, tj. jedná-li se o POI s upozorněním, jaký typ atp.

Zde ve fóru bylo k POI už napsáno celkem dost, zkuste hledat.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Haczek » 18.10.10 10:04 (Po)

Zkoušel jsem nahrát do navigace nuvi 1490 poi do kterych jsem v pridal zvuky mp3 (wav to nebralo). Soubor bez zvuku ma cca 30kB se zvukem cca 450kB -navigace je však nepřehraje. Na to že nepřehrává tento zvuk jsem rezignoval, ale upozornění bylo a je pořád takové tiché cvrk cvrk. Hlasitost navigace mám na 60procent -lze nějak docílit toho aby upozornění na poi bylo nějak hlasité, výrazné -tedy aby mně neuniklo?
Haczek

Registrace: 14.10.10 9:03 (Čt)

Odeslatod Romstar » 18.10.10 11:34 (Po)

Zdravím, a má 1490tka mp3 přehrávač?
Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Odeslatod jíva » 19.10.10 8:02 (Út)

Nemá...
Garmin Nuvi 1490LMT
Obrázek uživatele
jíva

Registrace: 19.07.10 14:56 (Po)

Odeslatod Haczek » 19.10.10 16:01 (Út)

a nějaký nápad jak docílit toho aby to nenápadné "cvrk cvrk" bylo víc slyšet? Obrázek A teď nemyslím zesílit celou navigaci (mám hlasitost nastavenou na 60procent, což pro hlasové povely je zcela ideální, ale "cvrk cvrk" se zcela ztrácí při normálni hlasitosti puštěného rádia) Obrázek
Haczek

Registrace: 14.10.10 9:03 (Čt)

Předchozí

Zpět na Garmin: Software