pomoc s Mapsource

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

pomoc s Mapsource

Odeslatod eurofan » 09.05.08 0:53 (Pá)

Omlouvám se za amatérský dotaz. Jsem čerstvým majitelem Garmin Nuvi 350 s City Navigator Europe NT v9, a zde v diskuzi se dočítám, že k instalaci dalších map a práci s mapami je třeba aplikace Mapsource. Když připojím Garmina k počítači, nikde v souborech se Mapsource nenachází. Kde se dá získat? Díky za odpověď.Obrázek
eurofan
 
Příspěvků: 1
Registrace: 09.05.08 0:43 (Pá)

Re: pomoc s Mapsource

Odeslatod Path » 09.05.08 1:59 (Pá)

Program MapSource se do počítače obvykle instaluje současně s mapou, tj. musel byste mít instalační médium (DVD) s mapou CNEU NT v9. Instalační média bylo možné za pár dolarů objednat přímo u Garmina, ale protože máte starší verzi mapy, sotva vám Garmin DVD s touto verzí mapy zašle. Můžete to ale zkusit.

Je několik dalších možností. Buďto si objednáte aktualizaci mapy na verzi 2008 a tím současně získáte instalační DVD nebo si DVD s mapou CNEU v9 obstaráte jinde. Nemáte-li možnost zapůjčení instalačního média, můžete se zkusit obrátit na společnost Picodas Praha, s.r.o., zdali by vám toto médium za drobný poplatek nedodali.

MapSource může také nainstalovat i bez instalačních médií (informace zde) a použít některou z dostupných nekomerčních map, ale pak se budete muset smířit s tím, že zobrazený podklad nemusí vůbec odpovídat tomu, co vidíte na displeji přístroje. Pokud vám stačí MapSource využívat pouze pro přesnost waypointů (oblíbených položek) mezi zařízením a PC, pak je tento způsob dostačující.

Kdybyste měl licenci k mapě Altas Czech nebo Topo Czech, mohl byste si stáhnout přímo instalační soubor těchto map, který již v sobě instalaci MapSource zahrnuje.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)


Zpět na Garmin: Software

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: Brandwatch/Magpie [Bot], CommonCrawl [Bot] a 1 návštěvník.