Vlastní hlasový výstup pro GARMIN

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Re: Vlastní hlasový výstup pro GARMIN

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 30.12.08 4:58 (Út)

Honza napsal:Ahoj,

prosím Vás o info jestlije u Garminu Nuvi 760 možnost vypnutí hlášení na překročení rychlosti?
Díky moc za info, je to opravdu otravné

jezdit podle predpisu? .)

ale vazne.. to mate vice moznosti .. body proste z garmina vymazete a kdyz si je budete stahovat znovu (z poi.cz) tak si je stahnete bez upozorneni ..

a nebo v nastaveni - upozornovani (nemam ted navigaci po ruce, takze uz si presne nepamatuju tu cestu) tak nejak je moznost vybrat, pro ktere typu poi bude toto zvukove upozornovani prehravano ... tak zrusit zaskrtnuti
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Path » 31.12.08 1:56 (St)

saturn69 napsal:Zdravím, může mi někdo poradit jestli jde změnit hlasový výstup u všech přístrojů GARMIN: Mám 255W. Díky

Pokud máte na mysli vedení po trase hlasem, pak ano, v nastavení. Co se týká systémových zvuků, ty bohužel změnit nelze, jsou součástí firmware.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Path » 24.07.09 16:54 (Pá)

V Excelu jsem připravil aplikaci pro výrobu staršího VPM formátu. VBA skript obsahuje vše nezbytné. Odkaz: viewtopic.php?f=20&t=807
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Path » 03.08.09 21:24 (Po)

Vzhledem, k nově založenému téma Garmin VPM File Creator (MS Excel), resp. aplikaci pro generování vpm souboru toto téma zamykám.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Předchozí

Zpět na Garmin: Software