Training Center For Windows - nová verze SW

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Training Center For Windows - nová verze SW

Odeslatod Path » 10.04.08 21:16 (Čt)

Training Center For Windows software version 3.4.1 as of April 9, 2008

Ke stažení zde.

Changes made from version 3.3.4 to 3.4.1:

* Added basic communication support for the Forerunner 405 via the Garmin ANT Agent.
* Added resting heart rate field to the user profile dialog to support the Forerunner 405.
* Changed calculation of the default heart rate zones calculations to use resting heart rate information (Karvonen method), when available. This feature will only currently be of use to Forerunner 405 customers.
* Fixed problem with coursepoint icons being missing in the coursepoint dialog.
* Modified default user profile provided by Garmin Training Center to be consistent with that used in the Forerunner 305 and 405.
* Modified history input routines to be able to selectively ignore invalid activities for certain device types. For these devices, we would be able to receive all valid history and not have the transfer fail part way through when an invalid activity was encountered.
* Added new rendering technology for map drawing.
* Modified access to viewing data in Google Earth to make the 'View Selected Item' function more accessible and warn users that the 'View All Data in Google Earth' can be a lengthy process.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Re: Training Center For Windows - nová verze SW

Odeslatod Path » 28.06.08 0:24 (So)

Training Center For Windows software version 3.4.3 (23. 6. 2008)

Ke stažení zde.

Changes made from version 3.4.1 to 3.4.3:

* Localized application into Simplified Chinese, Traditional Chinese, Danish, German, Spanish, Finnish, French, Italian, Japanese, Korean, Dutch (Netherlands), Norwegian, Portuguese (Portugal), Portuguese (Brazilian), and Swedish.
* Fixed issue where incorrect workout icons were being displayed in some localized versions.
* Fixed issue where localized speed zone names were being truncated when sent to the device.
* Added performance improvements and stability upgrades to new map rendering technology.
* Fixed issue that prevented Garmin Training Center from running correctly when Garmin US Topo 24K National Parks Central v3 was installed.
* Fixed issue where workouts with power targets were creating a problem when a user would send his workouts to a Forerunner 405.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Jarous1 » 28.06.08 1:11 (So)

Docela by mne zajímalo jestli někdy Garmin upraví TC tak, aby se do toho dala natáhnout data i z "ne-fitness" přístrojů... Proč to neumí obyčejné načtení GPX souboru z jakékoli Garmin GPS opravdu nechápu...
Je sice krásné, že všechny ostatní outdoorové přístroje umí zaznamenávat prošlou trasu, ale co je mi to platné, když si ji pak nemám kde důkladně zanalyzovat... V MapSource se nedá zjistit skoro nic Obrázek
To jejich MotionBased je super vynález, ale aby to mělo trochu nějaký smysl a dalo se to rozumně používat, tak už za to chtějí zaplatit Obrázek
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Registrace: 11.09.07 15:37 (Út)

Odeslatod Path » 28.06.08 1:27 (So)

Marketing...

Co přesně potřebujete u GPX analyzovat?
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Jarous1 » 28.06.08 23:40 (So)

Bohužel musím souhlasit Obrázek. Jen se divím co má marketing společného se software, který je vlastně zdarma...

Všechno Obrázek Představoval bych si něco podobného jako umí "Crempa". Jen bych chtěl aby to bylo funkční i offline, protože ty zmíněné stránky tu nemusí být pořád...
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Odeslatod Path » 29.06.08 0:13 (Ne)

A co třeba CompeGPS Land nebo Gpsar Pro?
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Jarous1 » 30.06.08 15:17 (Po)

O CompeGPS jsem slyšel jen samou chválu. Mně na něm ale vadí jediná věc, je to placený software Obrázek Do svého počítače se totiž snažím dávat jen free věci...

Ten druhý je sice zdarma, vypadá slušně, ale zase je dost neohrabaný co se ovládání týče... Alespoň mně tak přijde, nebylo vůbec lehké se v něm vyznat. "Pro" verze je opět placená, takže mimo můj zájem...
Jarous1

Odeslatod Path » 20.08.08 20:46 (St)

Dnes jsem narazil na program TCX Converter, který umí konverzi z GPX do TCX + další věci. Tady je adresa:

http://www.visivaworld.it/blog.php/tcx- ... -by-ddaaxx
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Jarous1 » 20.08.08 20:57 (St)

Už asi týden si s ním hraji, jen jsem jaksi zapomněl podělit se s novinkou... Omlouvám se.

Každopádně děkuji za snahu !
Jarous1

Odeslatod Path » 20.08.08 21:03 (St)

A jaké s ním máte zkušenosti? U delších tracklogů mi tento program nějak tuhne. Ale jsem rád, že se do toho někdo pustil, protože jsem pomalu začínal přemýšlet o nějakém vlastním konvertoru. Bude míň práce :)
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Další

Zpět na Garmin: Software