Nuvi 255W - Nelze zapnout (SOFTWARE LOADING...)

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Nuvi 255W - Nelze zapnout (SOFTWARE LOADING...)

Odeslatod Sh0cK » 19.12.16 18:41 (Po)

Ahoj,
nevím proč, ale nejde mi zapnout navigace. Když ji zapnu, objeví se jen "SYSTEM SOFTWARE MISSING" následně problikne obrazovka a objeví se "SOFTWARE LOADING..." no přikládám video. Nevím co s tím, info o navigaci taky přiložím.

Info navigace:
nuvi 2 Seties Software Version 7.80 ID: 827
Unit ID: 0; USB Comm via Bulk Pipe
Obrázek

Video co navigace dělá:
https://www.youtube.com/watch?v=zv2WuNN ... e=youtu.be
Naposledy editoval Sh0cK dne 26.12.16 13:09 (Po). Počet editací: 1x.
Sh0cK

Registrace: 19.12.16 18:26 (Po)

Re: Nuvi 255W - Nelze zapnout (SOFTWARE LOADING...)

Odeslatod thomas007 » 20.12.16 15:45 (Út)

Pokud ti přístroj při startu vypíše "system software missing" tak jsi buď neprovedl správně instalaci fw, nebo ti při instalaci fw přístroj umřel z důvodu vybitý baterky a nebo i něco jinýho, těžko říct. :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod Sh0cK » 26.12.16 13:05 (Po)

thomas007 napsal:Pokud ti přístroj při startu vypíše "system software missing" tak jsi buď neprovedl správně instalaci fw, nebo ti při instalaci fw přístroj umřel z důvodu vybitý baterky a nebo i něco jinýho, těžko říct. :bigwink:

Divný. Udělal jsem upgrade fw, upgrade map, a jel jsem podle navigace. Dojel jsem do určené destinace s plně funkční navigací. Po vypnutí a pak následním zapnutí navigace už navigace přestala fungovat. Kdyby to bylo podle Vašeho popisu, tak by mi došlo čím to bylo způsobené. Já spíše potřebuji vědět, jak to opravit, než čím to bylo způsobené. Proto jsem sem napsal :) Děkuji.
Sh0cK

Registrace: 19.12.16 18:26 (Po)

Odeslatod thomas007 » 27.12.16 11:50 (Út)

No, křišťálovou kouli nemám, takže takhle od PC ti toho moc nepovím a stejně tak asi i ostatní. Těžko říct jak to opravit když nevíme proč se to stalo.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: Software