Nuvi50 brick

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Nuvi50 brick

Odeslatod blacker91 » 11.07.16 21:00 (Po)

Zdravim do nuvi 50 jsem nahral do slozky MAP odemceny obraz mapy a nechal jsem tam stary teleatlas pro CR. Dal restart a navigace po restartu dela jen to ze ukaze logo kooperativy- verzi navigace- nacitani map a reboot a tak hle porad dokola. Po pripojeni na pc se pri nacinani pripojeni hned restartuje pri nabidce FR po uplynuti 5 sekund opet restart. Je nejaka moznost jak navigaci opet zprovoznit? Komplet zslohu pameti mam ale nevim jak se na ni dostat. Dekuji za jakoukoli radu.

Edit: Do preboot menu me to pusti ale je to tak jedinne co mi to dovoli. jakmile probehne cas na pripojeni k pc a je tam kalibrace obrazovky zase se restartuje. Chtel jsem postupovat podle download/file.php?id=586 ale bohuzel pro nuvi 50 nemam subory a nechci tma posilat neco co by t mohlo jeste zhorsit. Pomuzete prosim nekdo ?
blacker91

Registrace: 11.07.16 20:51 (Po)

Zpět na Garmin: Software