Jak zobrazit na mapě v přístoji Garm.prošlé trasy z mapsourc

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Jak zobrazit na mapě v přístoji Garm.prošlé trasy z mapsourc

Odeslatod mahorn » 09.02.16 14:17 (Út)

Dobrý den, neporadíte mi někdo prosím jak (třeba i neroutovatelně) zobrazit na mapě v přístoji Garmin všechny nahrané prošlé trasy najednou. Prostě všechny barevné housenky najednou co kde bylo projeté tak jak to vidím v mapsource v prošlých trasách. Kdysi se mi toto podařilo nějakou transformací přes Route Converter z gdb nebo gpx a zpět, ale už zaboha nevím jak jsem to udělal. ;-).
Jedná se o prošlé trasy ostatních uživatelů v dané zemi postahované z netu a při cestování bych pak mohl vidět, kudy a zdali např.danou oblast někdo projel bez toho aniž bych listoval a zobrazoval jednotlivé prošlé trasy.
Na fórech jsem nic k tomuto nenašel.
mahorn

Registrace: 09.02.16 12:59 (Út)

Re: Jak zobrazit na mapě v přístoji Garm.prošlé trasy z maps

Odeslatod thomas007 » 15.02.16 10:02 (Po)

Novější přístroje mají u každé jednotlivé trasy přepínátko zobrazení na mapě ve smyslu "on/off" (obvykle nastaveno na off aby se to všecko nemotalo na mapě) takže pokud máš novější přístroj tak jedině každou trasu v přístroji otevřít a povolit zobrazení na mapě ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod mahorn » 16.02.16 18:19 (Út)

Díky za radu, ale to není řešení. Mám Montanu 660 a v nastavení prošlých tras mám zapnuté "Zaznam prošlé trasy ukázat na mapě" ale to právě znamená že vidím své prošlé trasy ale naznamená, že prošlé trasy nahrané z mapsource budou zobrazeny na mapě, přestože je jednotlivě v prošlých trasách vidím a mohu se po zvolené dát i vést. Takže tudy asi cesta nevede. Někde jsem viděl konvektor z formatu gpx prošlá trasa do formátu gpx stopa. Nemáte s tím někdo zkušenost? V tom by to mohlo být ale ???
mahorn

Registrace: 09.02.16 12:59 (Út)

Odeslatod thomas007 » 19.02.16 10:26 (Pá)

Nevím přesně jak Montana, ale Oregon i nový eTrex mají v Track Manageru seznam prošlých tras a při rozkliknutí jejich detailů je tam přepínání "Zobrazit na mapě: zapnout/vypnout". Pokud si u všech prošlých tras změním barvu například na světle modrou/azurovou (aby se mi nepletly např s tur.stezkama) a zapnu si u nich zobrazení na mapě, všechny je na mapě vidím. :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: Software