Nastal problém v aplikaci Garmin...

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Re: Nastal problém v aplikaci Garmin...

Odeslatod Path » 25.06.09 23:24 (Čt)

Velká omluva atorovi mapy, která za tento pád vůbec nemůže. Po roce a něco mě Jarous1 navedl na správnou kolej. Chyba je ve dvou souborech wlx (WebExtensions), konkrétně v googlemap(start).wlx a mapquest.wlx.

Složka: C:\Documents and Settings\<user>\Data aplikací\GARMIN\Web Link Extensions\

Pád MapSource způsobil po novu nekompatibilní zápis značky ampersandu. Ano, obou souborů jsem autorem a tedy se všem omlouvám. Oba wlx soubory jsem opravil a jsou ke stažení ve třetím příspěvku tohoto tématu.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 26.06.09 0:26 (Pá)

garmin by se mel konecne dokopat k tomu, aby mapsource zahodil a cele to znovu prepsal. ale proboha, ne stylem, jakym je napsany basecamp. to je jeste horsi bastl, nez mapsource.

nejaky z konkurentu by se mohl odhodlat vytvorit podobny soft pro svou navigaci. bud by to trklo garmina, aby s mapsourcem neco udelal, a kdyz ne, tak aspon konecne bude duvod garmina zahodit, a poridit si neco jineho. bohuzel, do te doby, nez bude garmin jediny s pouzitelnou (i kdyz dost zabugovanou) aplikaci pro planovani a spravu gpsky, me ma "v hrsti".
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Enzo » 26.06.09 6:54 (Pá)

Path napsal:Velká omluva atorovi mapy, která za tento pád vůbec nemůže. Po roce a něco mě Jarous1 navedl na správnou kolej. Chyba je ve dvou souborech wlx (WebExtensions), konkrétně v googlemap(start).wlx a mapquest.wlx.

Složka: C:\Documents and Settings\<user>\Data aplikací\GARMIN\Web Link Extensions\

Pád MapSource způsobil po novu nekompatibilní zápis značky ampersandu. Ano, obou souborů jsem autorem a tedy se všem omlouvám. Oba wlx soubory jsem opravil a jsou ke stažení ve třetím příspěvku tohoto tématu.

Velmi dobrá zpráva, díky za Vaši práci, kterou tady pro náš všechny děláte.
I mistr tesař se někdy utne.Obrázek
Hezký den všem.
Enzo

Registrace: 05.03.08 19:42 (St)

Předchozí

Zpět na Garmin: Software