Jak na radary a body zájmu zároveň?

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

Jak na radary a body zájmu zároveň?

Odeslatod makino » 31.03.08 1:00 (Po)

Můžete mi prosím, poradit, jak do navigace dostanu aktuální radary a zároveň třeba bankomaty, hotely, hrady, zámky atd. Radary se mi nainstalovat povedlo a fungovalo to bez problémů, ale jakmile jsem chtěl do navigace přidat právě hrady a zámky, tak mi to navigace sice přijala (přes program POILoaderforWindows_252.exe) a napsala mi gratulaci k uložení nových bodů zájmu, ale body jsem v navigaci nenašel a nefungovaly už ani radary.

Na stránce http://poi.cz/index.php?poi=sluco1 jsem si nahoře vybral gpx soubor a zaškrtal různá zatržítka u daných skupin a úplně dole jsem dal "vytvořit". Stáhnul jsem si do PC nabídnutý soubor CZ_Slucovani.gpx. Dále jsem spustil POILoader a postupoval jako u instalace radarů. Instalace proběhla i se zmíněnou gratulací, ale hrady a zámky nikde a radary nefungují. Soubor v navigaci poi.gpi se zvětšil o pár bajtů, ale radary nefungují.

Poradíte mi, co jsem udělal špatně?

Díky, Martin
makino
 
Příspěvků: 4
Registrace: 26.03.08 21:15 (St)

Re: Jak na radary a body zájmu zároveň?

Odeslatod Path » 31.03.08 2:46 (Po)

Pozor, aplikace POI Loader pracuje tak, že v PC zkompiluje všechny POI do souboru poi.gpi a následně tento soubor odešle do zařízení Garmin. To znamená, že existující soubor poi.gpi je vždy přepsán souborem novým (starší POI jsou nahrazeny novými).

Pokud například máte v Garminu instalované radary, můžete soubor poi.gpi přejmenovat třeba na radary.gpi a pak instalovat další POI, aniž byste o radary přišel. Druhá možnost je vždy instalovat všechny POI do Garmina najednou. Rozumné je členění POI do kategorií, kde každé kategorii bude odpovídat jiná složka a v ní bude uložen příslušný soubor, např.:

Code: Vybrat vše
C:\POI\Radary\Radary.gpx
C:\POI\Hrady\Hrady.gpx
C:\POI\Zamky\Zamky.gpx


S novou aktualizací radarů nahradíte pouze soubor Radary.gpx souborem novým. V POI Loaderu pak zvolíte složku C:\POI a máte vystaráno.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)


Zpět na Garmin: Software

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: CommonCrawl [Bot] a žádný návštěvník.