Stránka 1 z 1

Víceúrovňový adresář s POI na GARMIN NUVI

OdeslatOdesláno: 13.03.08 23:02 (Čt)
od Anonymous
Mám následující dotaz: pokud si rozdělím body zájmu do kategorií, např. "obchody", "banky", atd. a uspořádám je do souborů obchody.csv, banky.csv a umístím do pracovního adresáře POILoaderu, vytvoří se mi po importu v GPS kategorie "obchody", "banky", pod kterými si mohu rozkliknout přehled jednotlivých POI.
Nezkoušel jste někdo vytvořit více úrovňový adresář ? Tím myslím jako příklad (když už jsem si vybral ty banky), že by se mi po rozkliknutí "Uživatelské body" v GARMINu objevila kategorie "Banky", po jejím rozkliknutí např. "ČSOB", "KB", atd. a teprve po rozkliknutí "ČSOB" jednotlivé body se souřadnicemi ?
Rád bych měl třeba radary, které stáhnu z POI.cz sloučené pod jednou kategorií "Radary", ale nechci se připravit o rozlišení 80 km, 50 km, atd. tj. o rozlišení podle rychlostí. jak to je v rozděleno, když se to stahne z POI.cz.
Takže, kdo k tomu něco ví ? Jde to vůbec ?

Re: Víceúrovňový adresář s POI na GARMIN NUVI

OdeslatOdesláno: 14.03.08 2:26 (Pá)
od Path
Vojtík napsal:Tím myslím jako příklad (když už jsem si vybral ty banky), že by se mi po rozkliknutí "Uživatelské body" v GARMINu objevila kategorie "Banky", po jejím rozkliknutí např. "ČSOB", "KB", atd. a teprve po rozkliknutí "ČSOB" jednotlivé body se souřadnicemi ?


Vámi zamýšlená struktura by mělo vypadat takto:
Code: Vybrat vše
C:\MOJE POI
+---Banky
|     CSOB.gpx
|     eBanka.gpx
|     KB.gpx
|    
\---Obchody
      MAKRO.gpx
      TESCO.gpx

Re: Víceúrovňový adresář s POI na GARMIN NUVI

OdeslatOdesláno: 14.03.08 9:57 (Pá)
od Anonymous

Re: Víceúrovňový adresář s POI na GARMIN NUVI

OdeslatOdesláno: 14.03.08 20:47 (Pá)
od Anonymous
Tak to funguje, jak prosté ! Zkoušel jsem tö už dřív, ale ten hajzlík POILoader hlásí, že se to nepovedlo. Tak mě nikdy nenapadlo juknout,jestli to tam opravdu je. A ono to tam přesto je !