WebUpdater - Chybí dll soubor [řešení]

Diskuze o software, který má mnoho společného s touto značkou (MapSource, BaseCamp, POI Loader, WebUpdater a ostatní).

WebUpdater - Chybí dll soubor [řešení]

Odeslatod Path » 03.05.11 10:29 (Út)

Dnes se mi z nějakého záhadného důvodu přestal pracovat WebUpdater a hlásil:

Incorrect or missing language dll file. Please reinstall WebUpdater_LANG.dll

Obrázek

Opravdu mi dll soubor z instalační složky zmizel a je mi záhadou proč. Bohužel reinstalace WebUpdateru nepomohla a chyba se stále opakovala. Pokud má někdo podobné potíže, držte se následujícího postupu:

Ruční instalace WebUpdateru

1) Nejprve odinstalujte původní verzi WebUpdateru.

2) Stáhněte poslední verzi a u staženého souboru přejmenujte koncovku na zip. (např. WebUpdater_242.exe přejmenujte na WebUpdater_242.exe.zip). Tento archiv rozbalte do nějaké složky.

3) Instalaci WebUpdateru zahájíte poklepáním na soubor WUMAIN.msi
Obrázek Obrázek

4) Po dokončení instalace by se měl v cílové složce objevit také soubor WebUpdater_Lang.dll, díky kterému bude WebUpdater konečně poslušný.

Pokud se vše povedlo, může se stát, že WebUpdater bude v anglické mutaci. V takovém případě zkopírujte z archivu Disk1.cab do instalační složky soubor, který začíná znaky WebUpdaterCSY.. (např. WebUpdaterCSY.6DAA42DE_338F_4C9F_8F07_22E27370547F) a přejmenujte ho na WebUpdater_Lang.dll (původní dll samozřejmě odstraníte).

Obrázek

A to je celé. WebUpdater opět pracuje, tak jak má.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: Software