Podsvícení u nüvi 765T - chytré, ale zlobí

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Podsvícení u nüvi 765T - chytré, ale zlobí

Odeslatod Cuba Libre » 28.04.10 9:56 (St)

Testuju 1350T a blbne to taky. Nemaj to chlapci vychytaný... Dokonce jsem kvůli tomu uvažoval, že od Garmina uteču k TT Go950, ale ten trhanej pohyb mapy, na ten si už nemůžu zvyknout... Navíc Navteq mapy jsou podle mně lepší.
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Registrace: 20.11.09 17:49 (Pá)

Re: Podsvícení u nüvi 765T - chytré, ale zlobí

Odeslatod Pitrs81 » 29.04.10 10:45 (Čt)

Cuba Libre napsal:Testuju 1350T a blbne to taky. Nemaj to chlapci vychytaný... Dokonce jsem kvůli tomu uvažoval, že od Garmina uteču k TT Go950, ale ten trhanej pohyb mapy, na ten si už nemůžu zvyknout... Navíc Navteq mapy jsou podle mně lepší.

Mně u 1350ky (moje první autonavigace) vůbec nenapadlo nějak zkoumat podsvícení, denní a noční režim se přepínal automaticky (manuálně to nejde) a jas byl myslím shodný pro oba režimy, takže jsem to pořád přenastavoval. Vůbec mě nenapadlo že by si to měl pamatovat.

K té rychlosti - vykreslování mapy (hlavně třeba dodávané Topo 3 CZ) úplná tragédie - moooc moc pomalé. Hlavně při šoupání prstem nebo zoomování (ikdyž při jízdě při nízkých detailech se to dalo). U CN byla rychlost dobrá i při průměrných detailech, protože je jich tam málo.
Navigaci jsem vrátil a to hlavně proto, že neuměla víc jak jeden průjezdní bod (tragedie). Až mi vrátí peníze tak nejspíš vezmu 1490T, ta prej už umí víc průjezdních bodů (idkyž se bojím že rychlost bude stejná jako u 1350).
Pitrs81

Registrace: 22.04.10 11:28 (Čt)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače