Obnovení dat v Legend HCx

Vše co se týká železa značky Garmin.

Obnovení dat v Legend HCx

Odeslatod Jork » 25.01.10 19:53 (Po)

Zdravím a obracím na Vás pro radu.V loňském jsem byl na tůře,celou zaznamenanou trasu jsem z Legenda přenesl do MapSource a následně uložil do PC.Z Legenda jsem trasu smazal.Letos se chystám znova na ta místa a chci uloženou trasu ve formátu (gpx) přetáhnout zpět z PC do Legenda a nedaří se mi to.Nevíte prosím jak postupovat?Moc ti děkuji.
P.S. Přetáhl jsem výše zmíněný soubor (gpx) zpět na SD kartu do Legenda (v domění že jí v samotné navygaci vyvolám) ale navigace jí nebere v potaz.
Garmin Nüvi 300, Oregon 450, CNE NT 2011.2, AtlasCzech PRO 2010, TOPO Czech Pro 2010
Trip & Waypoint Manager
Obrázek uživatele
Jork

Registrace: 10.03.08 8:32 (Po)

Re: Obnovení dat v Legend HCx

Odeslatod Jarous1 » 25.01.10 20:59 (Po)

Nahrát přímo soubor GPX do přístroje řada eTrex neumí... Z turistických GPS to zvládnou jen Colorada a Oregony... Musíš ten soubor načíst v MapSource a pak ho tam poslat funkcí "odeslat do zařízení". Ani pak se ale v GPS neobjeví jako soubor... Každopádně ta trasa či stopa tam bude přes menu přístupná, tuším že v "uložené trasy" nebo "uložené stopy", nevím teď přesný název, eTrexe už nemám přes rok...

Netuším ale jestli eTrex zvládne přijmout komplet celou trasu, přeci jenom "uložená trasa/stopa" může mít jen 750? bodů, kdežto třeba celodenní výlet jich pak klidně má i několik tisíc... To by se nejdříve muselo prohnat nějakým prográmkem, který odstraní nadbytečné body. Nebo i v MS je na to funkce Filtr ve Stopa Vlastnosti...

Kdyžtak mne někdo opravte...
Garmin Oregon 650 + TOPO Czech PRO 2015, TOPO Czech PRO 2013, ATLAS Czech 2013.5, CYKLO Czech 2013
Jarous1

Registrace: 11.09.07 15:37 (Út)

Re: Obnovení dat v Legend HCx

Odeslatod Jork » 25.01.10 22:03 (Po)

Děkuji,pokusím se pohrád si v MS.
Garmin Nüvi 300, Oregon 450, CNE NT 2011.2, AtlasCzech PRO 2010, TOPO Czech Pro 2010
Trip & Waypoint Manager
Obrázek uživatele
Jork

Registrace: 10.03.08 8:32 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače