LIFETIME

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: LIFETIME

Odeslatod freewall » 09.02.10 20:40 (Út)

Mně by snad i nevadily potřebné další programy, ale měl by Picodas, resp. Garmin.cz, soustředit na jedno místo jasnou "česky" napsanou informaci, že k plnému využití možností navigace je potřeba si stáhnou a nainstalovat ještě to, to a to a slouží to k tomu a k tomu. Myslím si, že tohle nikde není a člověk pak různě chytá poznatky zde, na poi.cz, navigovat.cz ap. - ale to je přeci špatně. Nemyslím hned plivat na us garmin, od toho má regionální zastoupení a to by se snad mohlo o to starat.

P.S. Ale když čtu název vlákna, tak už jsme někde úplně jinde, možná by stálo za to založit nové vlákno a přesunout tam některé příspěvky
Obrázek uživatele
freewall

Registrace: 23.10.08 13:44 (Čt)

Odeslatod eidz » 09.02.10 20:57 (Út)

K vláknu - to je job moderátora a není to zas tak pracné, je to jen otázka práv... Obrázek a pár kliknutí. A občas je třeba regulace :-) a občas je třeba vlákno rozdělit.

K tomu návodu na jednom místě - tak co to vytvořit a dát to k dispozici regionálnímu zastoupení?
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
Obrázek uživatele
eidz

Registrace: 11.08.09 14:48 (Út)

Odeslatod freewall » 09.02.10 21:16 (Út)

Proč ne, jsem pro..... podstatné, jestli bude mít druhá strana zájem....... znáš to těch perlách a o těch chrochro :))))).... abychom s tím neztráceli zbytečně čas.
Klidně si vezmu k osvětlení třeba POI Loader
Obrázek uživatele
freewall

Odeslatod eidz » 10.02.10 7:21 (St)

Máš pravdu. Nicméně to půjde použít na tomto a poi.cz fóru do sekce faq. A pokud "narazíme", tak hold - zatím nemám nápad, co dál Obrázek
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
Obrázek uživatele
eidz

Registrace: 11.08.09 14:48 (Út)

Odeslatod freewall » 10.02.10 8:17 (St)

Já tady to tady neštudoval do detailu, ale už jsem se se všiml, že Path to tu má celkem dost vypilované, co se týče různých manuálů - až si to tohle přečte, určitě se ozve, zda to má význam, jestli třeba už něco nemá rozepsané a nebo jestli není potřeba něco úplně jiného
Obrázek uživatele
freewall

Odeslatod nuvi_joe » 10.02.10 8:48 (St)

Pánové, vy máte odvahu! Přímo v centru fandů Garminu a pod nevinným názvem se kují pikle. Odpadlíci.
Já jsem zde loni zveřejnil krátké pojednání o navigacích Garmin a ještě dnes si lížu rány, jak do mě vpadli místní inkvizitoři. Viz: http://www.edisk.cz/stahni/34092/garmin ... .78KB.html
Počkejte, až vás najdou...

No, nemám dojem, že náš hlas z malé České republicky dokáže pohnout s globálním dodavatelem navigací. Ale naděje umírá poslední. Moje "kontakty" s místním zastoupením Garmina byly neúspěšné. Člověk může být jak jen to je možné věcný, nereagovali. Až do okamžiku, kdy jsem k mailu připojil vtip, který jsem našel na slovenském fóru: "Kolik inženýrů od Garminu je třeba na výměnu spálené žárovky? Žádný - marketingové oddělení Garminu prohlásí tmu za normální".
Teprve potom se konečně ozval někdo z Picodasu, ale samozřejmě nereagoval na mé technické připomínky, ale jen na tento vtip.

Přeji mnoho úspěchů v "boji".
nuvi_joe

Registrace: 06.06.09 20:46 (So)

Odeslatod warhead » 10.02.10 10:28 (St)

osobne se take chystam udelat par obrazkovych navodu ale nevladnu zas tolik casem Obrázek
warhead

Registrace: 22.12.09 11:32 (Út)

Odeslatod nuvi_joe » 10.02.10 10:42 (St)

Správný postup - svépomoc. Já si také loni napsal manuál k nuvi 2xx. Dokonce jsem jej vystavil na fóru a pár lidí si jej stáhlo. Ale tato řada je v podstatě pasé, už se jen doprodává, je-li vůbec.

Technická poznámka:
Vzhledem k tomu, Garmin má svébytný přístup k lokalizaci do našich jazyků, by možná bylo vhodné psát manuál s použitím anglických snímků obrazovky.
nuvi_joe

Registrace: 06.06.09 20:46 (So)

Odeslatod freewall » 10.02.10 10:59 (St)

No i přes někdy hrozný překlad, bych zůstal u něj, protože většina normálních smrtelníků to má radši v češtině a ne každý je jazykově nadaný, tak by na to mohl koukat jako z jaraObrázek
Obrázek uživatele
freewall

Odeslatod warhead » 10.02.10 11:02 (St)

chci se orientovat prevazne na aktualizaci a podobne takze snimku ze zarizeni je k tomu potreba jen poskrovnu, a take mam nazor, ze mene zdatny uzivatel hledajici navod ma stejne cestinu at je jaka je
warhead

Registrace: 22.12.09 11:32 (Út)

PředchozíDalší

Zpět na Garmin: GPS přijímače