Vada (téměř) všech garminů Nuvi 760

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Vada (téměř) všech garminů Nuvi 760

Odeslatod Path » 21.05.10 12:26 (Pá)

170 ks nuvi 760 bez naprostého problému. Za 2,5 roku velmi ojediněle výskyt offsetu polohy, vždy stačil hard reset.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod yorg » 21.05.10 16:34 (Pá)

Konečně rozumný příspěvek. Ještě by možná stálo za to sdělit, jestli vůbec v vás byla nějaká 760 za 765 vyměněna. Tipuji, že nikoliv.
Garmin nüvi 760T
yorg

Registrace: 28.04.09 20:34 (Út)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 21.05.10 23:20 (Pá)

Se vlozim do tematu .. to fakt nekdo bral vazne slitny cloveka, co neumi ani cesky, a v podstate jedine jeho prispevky jsou na tema vadne 760ky? spis nejaky trol od konkurence, nez seriozni informace...
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Path » 23.05.10 10:30 (Ne)

yorg napsal:... Ještě by možná stálo za to sdělit, jestli vůbec v vás byla nějaká 760 za 765 vyměněna. Tipuji, že nikoliv.

Pokud si dobře vzpomínám, tak za celou éru Garminů, které mi prošly rukama jsem reklamoval tři přístroje, první iQue 3600, kde se poškodil kontakt vyklápěcí antény a nebylo možné přijímat GPS signál, druhý přístroj nuvi 360 s naprosto stejnou závadou a třetí byla nuvi 760, kterou jsem poslal do věčných lovišť já sám - padla za oběť nestandardním hrátkám s firmware. Pak snad ještě nuvi 765, se známým problémem, ale ta stačilo odpojit baterii, takže k reklamaci nedošlo.

Panika v úvodu tématu není na místě.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod aaakecal » 24.05.10 12:22 (Po)

Tragedie_v_JZD napsal:Se vlozim do tematu .. to fakt nekdo bral vazne slitny cloveka, co neumi ani cesky, a v podstate jedine jeho prispevky jsou na tema vadne 760ky? spis nejaky trol od konkurence, nez seriozni informace...

Ne každý mluví česky od narození a né každý se češtinu učil ve škole, ale to je jedno.
Sám jsem dostal 7 děkovných "SZ", že byla 760-tka vyměněna za 765-tku. Jenom jeden člověk reklamoval neúspěšně. Jak je to z ostatními, jestli ještě někdo na základě tohoto threadu reklamoval už netuším - a ano, vyměňujou pouze ty v záruce. Po záruce je to už asi docela problematické. Nezkoušel jsem to.

Nejsem nekalé konkurence, chtěl jsem garmina, pro jeho "SW" podporu, bohužel jsem se musel poohlídnout jinam.

MartinPM napsal:Zdravím, tak jsem včera byl pro reklamovanou navigaci a jaké bylo moje příjemné překvapení v podobě nové navigace Garmin 765T včetně nejnovějším map. Takže super a děkuji za toto téma, díky němu jsem držitelem nové navigace. :palce:

- toto je jenom příklad spokojeného uživatele...
aaakecal

Registrace: 31.12.09 9:36 (Čt)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 24.05.10 14:05 (Po)

Rad bych Te upozornil na jednu vec. Reklamace nejakeho zarizeni jsou vcelku bezna zalezitost (nemusi to byt to, co tu popisujes ty, ze jsou vsechny vadne - to tu jen rycis ty). A duvod proc po reklamaci dostavaji vlastnici 765? Vcelku jednoduchy... 760 je uz dosti vybehove zbozi, nevyrabi se, a pokud uz nejsou k dispozici, tak prodejci nezbyva, nez tu navigaci vymenit za obdobny novejsi typ.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod aaakecal » 24.05.10 15:27 (Po)

Jasně, je to tak, já jenom dostal informaci, ověřil jsem si to na svojí navigaci, pár známých okolo mně mělo to samé, na všech se tato chyba vyskytovala (někteřím to ani nevadilo a dodnes nevadí, nepoužívají maximální přiblížení mapy (max detaily) a v jiných režimech je tato chyba nevýrazná.
Reklamoval jsem to, reklamace byla uznaná, nebyl jsem jedinej komu tuto reklamaci uznaly, proto jsem se podělil o tuto mojí zkušenost. Dostal jsem x děkovných "SZ" od uživatelů, kterým byla navigace taky vyměněna za novší model a tím to pro mně hasne. Klidně tomu věřte, že 760-tka je bezchybná (možná v některých případech opravdu je, ale proč se třeba tato chyba už u 765-tky nevyskytuje mi je pak záhadou).
Pokud bych dostal vrámci záruky 760-tku, která tuto chybu nemá, bylo mi mi docela jedno, že jsem nedostal novější model... Ale dostat za "starou cenu" novější model považuji za výhodu a neznám důvod, proč bych se s touto možností neměl podělit a nechat si to jenom sám pro sebe. Chápu to, asi jsem tím naštval hodně prodejců, a o zastoupení garmina ani nemluvě. Ale co už nadělají, maximálně na mně můžou házet špínu a vykřikovat, že to není pravda. Nic víc a nic míň. Tak hurá do mně. Obrázek
Tímto z mé strany ukončuji tuto debatu a dělejte si každý co uznáte za vhodné.
aaakecal

Odeslatod warhead » 26.05.10 16:25 (St)

stale stejna pisnicka avsak stale bezduvodne globalizovana, proc se asi projevuji ty pristroje jinak ahaa oni jsou z jine generace Obrázek, i prodejcum to muze byt putna na tomhle tratni nejsou takze take slapnuti vedle. Nove pristroje jsou take jinaci a rychlejsi tak to proste chodi Obrázek
warhead

Registrace: 22.12.09 11:32 (Út)

Odeslatod aaakecal » 26.05.10 16:34 (St)

Tak si tu 760-tku nech, buď štastnej a neotravuj.
Pár lidem (nedokážu odhadnout, jestli těch 12 lidí od kterých mám informace jsou všichni, co to šťastně vyreklamovali, nebo jich je ještě víc...) jsem tímto pomohl, zbytek ať si to zváží sám, jestli do toho půjdou nebo ne.
aaakecal

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače