Laicka otazka - Mapa

Vše co se týká železa značky Garmin.

Laicka otazka - Mapa

Odeslatod jorgus » 04.11.09 11:16 (St)

Dobry den,
jedu za par dni do Vietnamu, nahral jsem si mapu, ale jak poznam ze je tam v poradku?nechce se mi zjistit az tam prijedu ze tam neni a ted me samozrejme ukazuje Oregon jen bile misto v CR..asi je to pro vas zkusene stupidni otazka ale stejne dekuji za odpoved:)Jirka
jorgus

Registrace: 22.04.09 8:19 (St)

Re: Laicka otazka - Mapa

Odeslatod Path » 04.11.09 19:39 (St)

Pokud jste mapu instaloval z aplikace MapSource, přepsal se soubor gmapsupp.img (o tom se zde psalo mnohokrát), ve kterém jste měl CZ. V takovém případě instalujte obě mapy najednou nebo postupně a výsledný gmapsupp.img v Oregonu přejmenujte na jiný název (nejaky_nazev.img).

Informaci o nainstalovaných a aktivních mapách najdete v nastavení. Pro jistotu si mapu ještě projděte ručně. Určitě to bude lepší udělat hned, než pár minut před odletem, jako se to povedlo mně - nahrál jsem si celé Španělsko a jedinou Barcelonu jsem vynechal. Samozřejmě to byl cíl cesty Obrázek
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod jorgus » 05.11.09 11:47 (Čt)

to nastve, prave toho bych se nerad dozil..:)jeste jedna otazka, mozna jeste blbejsi..jak to rucne teda zjistim?to mam posouvat z ČR rucne po te bile plose az nekam kde budu tusit vietnam?:)jsem v tomhle opravdu laik, mam ji jen chvilku:)Jirka
jorgus

Registrace: 22.04.09 8:19 (St)

Odeslatod Path » 05.11.09 23:09 (Čt)

Zkuste v mapě hledat Hanoj (hanoi)? :) Nebo si v MapSource projděte mapu, vytvořte si waypoint cílové destinace, který následně exportujete do Oregonu. V Oregonu si tento bod zobrazíte na mapě. Bod si také můžete vytvořit z GPS souřadnic, kterých je na internetu přehršel. Např. Google Maps.

Pokud s Oregonem či navigacemi GPS teprve začínáte, doporučuji nastudovat alespoň základní informace.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod hfoshop » 13.01.14 19:26 (Po)

a muzu se optat jaka to byla mapa? pripadne kde se dala najit? ja tam jedu v nedeli a porad jsem nic poradnyho do navigace nenasel :-(
hfoshop

Registrace: 13.01.14 19:05 (Po)

Odeslatod Dula » 14.01.14 11:55 (Út)

Můžeš použít tyto volné mapy: http://garmin.openstreetmap.nl/
Stačí vybrat zemi (případně naklikat čtverce na mapě), stáhnout " osm_generic_windows.exe" a nainstalovat do MapSource.
Dula

Registrace: 29.04.09 22:22 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače