Nepřesný GPS příjmač + sekané pohyby

Vše co se týká železa značky Garmin.

Nepřesný GPS příjmač + sekané pohyby

Odeslatod nemik » 31.10.09 11:42 (So)

Dobrý den!
Po dlouhé době jsem včera jel podle navigace a zdá se mi že se navigace chová divně a proto se obrácím na vás. Jedna věc je ta, že když jedu tak "autíčko" jede po mapě tak sekaně, nejede plynule - nevím jestli mi to před tím dělalo, ale je to docela nešikovné když hledám přesnou odbočku. Druhá věc je ta, že když jedu a míjím nějaké silnice či předměty tak je to hodně nepřesné. Dám příklad projedu čerpací stanicí a na navigaci se mi ukáže že projedu až po pár metrech a to samé u okolních cest atd. Mohly by jste mi říct jestli je to normální? tady ta druhá věc je snad ještě horší než ta první protože takhle se stane že minu odbočku atd. děkuji za názory.
nemik

Registrace: 09.01.09 23:49 (Pá)

Re: Nepřesný GPS příjmač + sekané pohyby

Odeslatod V12 » 01.11.09 11:23 (Ne)

Napis, o aku navigaciu sa jedna. Sledujem viacero Garmin for a zda sa, ze je to oneskorenie za realitou je u nich celkom bezna vec a riesi sa to vymenou zariadenia. Skus najprv hard reset zariadenia, ale pozor - prides tym o vsetky uzivatelske veci a nastavenia.
V12

Registrace: 14.11.07 21:11 (St)

Odeslatod nemik » 01.11.09 14:57 (Ne)

jedná se o nuvi 760. Jak se prosím tě provádí ten reset? a o co všechno přijdu? o POIky, mapy?
nemik

Odeslatod nemik » 01.11.09 15:09 (Ne)

Nejde mi ten reset, marně hledám to pravé dolní misto :(
nemik

Odeslatod V12 » 01.11.09 20:08 (Ne)

Pri zapinani drz ten pravy dolny roh obrazovky aspon 10 sekund. Prides o POI nahrate POI loaderom, waypointy nahrate rucne ako aj naimportovane cez Mapsource, prejdene cesty, ulozene trasy - skratka vsetko, okrem map.
V12

Registrace: 14.11.07 21:11 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače