Garmin 860 - import tras - cyklovýlet príp. turistika

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 860 - import tras - cyklovýlet príp. turistika

Odeslatod Ferinos » 24.08.09 21:42 (Po)

Zdravím Vás,
navigácia sa mi osvedčila ako výborný pomocník pri turistike a orientácii v teréne. Prosím radu skúsených pri postupe ako stiahnut a správne importovat trasu do prístroja Garmin 860:
1. trasa stiahnutá cez net vo formáte gpx.
2. otvorím ju v Mapsource a editujem. Avšak je to vlastne stopa zaznamenaná iným užívatelom. Ak túto stopu nahrajem do navigácie (odeslat do zařízení), tak ju v nej neviem nájst. Poradí niekto ako cudziu stopu zobrazit v navigácii? (kde ju nájst?)
3. moje riešenie zatial spočíva vo vytvorení novej trasy v Mapsource (bod po bode), ktorá aspon približne prekríva danú stopu. S týmto sposobom niesom spokojný pretože počet průjezdných bodov (viapoints) ktorý navi v jednej trase akceptuje je obmedzený, a tým nedokážem vytvorit trasu zodpovedajúcu stope. Vie niekto kolko max průjezdných bodov može mat jedna trasa? prípadne ako toto obmedzenie obíst?
4. Všimol som si že po komunikácii s pc, ak nevidím nahrané súbory (resp. importované), pomože v danej chvíli reštart navigácie vybraním baterie.

máte niekto lepší sposob?

s pozdravom Ferino
Ferinos

Registrace: 20.05.09 22:30 (St)

Re: Garmin 860 - import tras - cyklovýlet príp. turistika

Odeslatod Path » 24.08.09 22:22 (Po)

Importovaný traclog (stopu) v nuvi nezobrazíte. Je to přeci jen autonavigace, která nemá takové možnosti jako outdoorový přístroj. V minulosti jsem tady zmiňoval nástroj, který umí tracklog převést na route, tak to zkuste: viewtopic.php?f=20&t=78
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače