GPSMAP 60CSx -firmware - pomoc

Vše co se týká železa značky Garmin.

GPSMAP 60CSx -firmware - pomoc

Odeslatod josfiala » 16.08.09 21:48 (Ne)

Ahoj koupil jsem si starší GPSMAP 60CSx a po přehrání firmware na 4.0 /původní bylo 3.0 / přístroj po chvilce zamrzá. Při firmware 3.70 nezamrzá ale po vypnutí přístroje začne pískat.Musím vyndat baterii.Prosím o radu .
Děkuji.
josfiala

Registrace: 12.06.09 9:30 (Pá)

Re: GPSMAP 60CSx -firmware - pomoc

Odeslatod Monoid » 17.08.09 11:54 (Po)

Tak se vratte k tomu, co vam fungoval. Ty vyssi stejne neprinaseji nic moc noveho. Krome moznosti pouzit vetsi pametovou kartu. Ja nikdy vetsi, jak 1GB nepotreboval a pristroj proste hardwarove nema na to, aby pracoval s velkymi mapami. Lepsi je mit vice mensich karet, nez vsechno na jedne.

Ja uz tento pristroj nemam, ale vim, ze se na forech resila nestabilita tusim,ze 3.90 (ta verze co umoznovala vetsi pametove karty). A nekdo tvrdil, ze je treba instalovat i odpovidajici firmware pro Sirf chipset. Obdobne to muze byt i u verze 4, nebo naopak, pokud jste tam spolu s 4.0 nahral i odpovidajici firnware pro chipset, tak je mozna potreba udelat i downgrade na odpovidajici verzi cipsetu.

Mne osobne se uplne nezda, ze by zalezelo na tom, jaka je verze firmware pro GPS a jaka je verze firmware pro chipset, ale lide to tvrdi, tak to mozna vliv ma.
Monoid

Registrace: 15.04.08 9:25 (Út)

Re: GPSMAP 60CSx -firmware - pomoc

Odeslatod josfiala » 17.08.09 12:05 (Po)

Vyřešeno,
našel jsem firmware 3.0 a už vše běží.
Díky
josfiala

Registrace: 12.06.09 9:30 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače