Garmin 1350

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 1350

Odeslatod vladak » 02.08.09 14:04 (Ne)

Uz od kvetna pozorne sleduji datum vydani Garmin 1350. Na Amazonu jsem byl 2x svedkem toho ze datum uvedeni na americky trh bylo posunuto o mesic ci o dva (trochu skoda, ze pro Garmin neprosakuji rumors tak jako u Apple :-) , mohlo by byt zajimave sledovat duvody opozdeni vydani produktu; nektere z nich by mohly byt relevantni pro rozhodovani zda koupit ci ne. To ze se produkt opozdi muze byt marketingovy tah pripadne uprava nacasovani, ale treba take problemy s kvalitou.).

Ted kdyz uz je produkt na trhu (vyborna recenze je napr. na http://gpsmagazine.com/ ), zbyva si jenom pockat na to az dorazi az k nam do Ceska ;-) S tim souvisi moje otazka - vyplati se koupit si Garmin v USA a pak si dokoupit ceske mapy ? Nebo to za to nestoji ?Je to vubec proveditelne ?
vladak

Registrace: 02.08.09 13:54 (Ne)

Re: Garmin 1350

Odeslatod Romstar » 03.08.09 8:40 (Po)

Zdravím, nerozumím o jakém zpoždění je řeč. Tato navigace se prodává například na Slovensku a v Česku se zatím čeká na uvedení na trh. Jinak fyzicky je již v Česku, ale datum prodeje neznám.
Osobně si myslím, že se nevyplatí kupovat Garmin v zahraničí a následně dokupovat licence k českým mapám. Atlas + Adresy stojí 2500kč a to samé stojí Topo.
Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Odeslatod Path » 03.08.09 14:49 (Po)

Už poměrně dlouhou dobu mám rozepsanou recenzi na nuvi 1350 (2/3), ale stále musím řešit věci s vyšší prioritou. Pokusím se ji dokončit co nejdříve... Jinak nuvi 1350 už opravdu v ČR je.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod vladak » 03.08.09 20:55 (Po)

Romstar napsal:Zdravím, nerozumím o jakém zpoždění je řeč. Tato navigace se prodává například na Slovensku a v Česku se zatím čeká na uvedení na trh. Jinak fyzicky je již v Česku, ale datum prodeje neznám.
Osobně si myslím, že se nevyplatí kupovat Garmin v zahraničí a následně dokupovat licence k českým mapám. Atlas + Adresy stojí 2500kč a to samé stojí Topo.

O nove rade Garminu se mluvi uz od zacatku tohoto roku, napr. clanek na iDnes je ze zacatku brezna. Od te doby jsem zacal sledovat na Amazonu datum uvedeni na trh. Amazon umoznuje zadavat objednavky na jeste nevydane produkty s tim ze vzdy u takovych produktu ukazuje datum uvedeni na trh. V prubehu meho sledovani se toto datum 2x posunulo, vzdy tesne pred vyprsenim lhuty. Druhy posun byl sice proveden na konec cervna a pak skutecne doslo k vydani, ale s tim jak produkty dorazi do Ceska o nekolik mesicu pozdeji mi to nebylo nic platne. Planoval jsem si, jak vyrazim na cervencovou dovolenou s novou GPS a ono nic Obrázek Vzhledem k tomu, ze nova rada GPS neni stale oficialne na ceskem trhu a dovolene za mesic konci, nuti me to k uvaham nakolik to byl promysleny tah a nakolik nutnost (napr. vzhledem k nedavnemu fiasku s firmware). Kdyz tak pocitam, na Amazonu se da koupit Garmin 1350 za bratru 275 USD, pri soucasnem kurzu to vychazi na cca 5k Kc, takze se zrejme vyplati pockat (se skripenim zubu) na uvedeni na cesky trh.
vladak

Registrace: 02.08.09 13:54 (Ne)

Odeslatod Path » 05.08.09 20:05 (St)

Na druhé stránce tohoto téma najdete informace o ceně a dostupnosti v ČR.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače