Garmin 60 Cx nejde zapnout

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 60 Cx nejde zapnout

Odeslatod Klasika » 30.07.09 19:30 (Čt)

Když vložím do mé zbrusu nové navigace Garmin 60 Cx baterie a zapnu ji, navigace se normálně rozjede. Když ji vypnu a chci znovu zapnout, nelze. Musím vytáhnout jednu baterii, znovu vložit a poté lze navigaci opět zapnout. Zkrátka kdykoli chci navigaci zapnout, musím nejdřív vytáhnout jednu baterii. Je to otravné. Jednomu kamarádovi dělá navigace to samé a neřeší to, druhý tento problém nezná.
Druhý problém, nejspíš stejná závada:
Když má navigace v sobě baterky, nelze ji zapnout na externí napájení. Ze zásuvky na 12V mohu napájet pouze navigaci bez baterií. A když navigaci při napájení vypnu a chci znovu zapnout, musím udělat stejný postup jako u baterií - musím vytáhnout napájecí kabel a zase zastrčit. Pak můžu navigaci zapnout.

Mám poslat přístroj k reklamaci nebo se problém dá vyřešit jinak (přehrání SW, zaklínadlo, teplé obklady)?

Jestli tady již diskuze na toto téma je, omlouvám se, ale zdejší vyhledávač mi ji nenašel.

Děkuji za odpovědi.
Klasika

Registrace: 30.05.09 9:57 (So)

Re: Garmin 60 Cx nejde zapnout

Odeslatod Path » 30.07.09 19:35 (Čt)

Normální to samozřejmě není. Zkuste více napružit kontakty v lůžku baterií (a také zkuste jiné baterie).
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Re: Garmin 60 Cx nejde zapnout

Odeslatod Monoid » 31.07.09 10:08 (Pá)

Normalni to neni. Ja bych to poslal k reklamaci. Podle me to baterkama nebo malo napruzenymi kontakty nebude protoze zlobi i prepinani baterie - externi napajeni.

Ja mel 2 roky 60CS a 2 roky 60CSx a nikdy mi to takhle s zadnymi baterkami nezlobilo. A externi napajeni z USB nebo pres kulaty konektor z cigaretoveho zapalovace jsem pouzival take bez problemu.
Monoid

Registrace: 15.04.08 9:25 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače