Garmin 760-baterie

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 760-baterie

Odeslatod mpětka » 23.07.09 22:01 (Čt)

Chtěl bych se zeptat majitelů této navigace jak dlouho jim vydrží baterie. Nabíječku nemám, tak jí nabíjím přes USB. Bohužel nevím jak mám ale pak poznat, že už je nabitá. Tak jí nechám nabíjet několik hodin. Problém je v tom, že i když ikona po odpojení od PC signalizuje plné nabití, tak mi začne už cca po 5-10 min provozu upozorňovat na slabou baterii a pak se vypne. Mám tedy špatnou baterii ? Vyměnit nejde, takže je to na reklamaci ? Co s tím, poradí někdo ? Díky
mpětka

Registrace: 30.05.08 13:43 (Pá)

Re: Garmin 760-baterie

Odeslatod Monoid » 24.07.09 8:57 (Pá)

Presne nevim, ale je to nekolik hodin asi 4-5. Pokud baterka brzy po skonceni nabijeni zacne hlasit, ze je vybita, tak neni v poradku a je treba ji vymenit. Mozna se da sehnat nekde na internetu a pak byste si ji mohl vymenit sam, jinak to asi budou delat v Picodasu.
Monoid

Registrace: 15.04.08 9:25 (Út)

Re: Garmin 760-baterie

Odeslatod jintaj » 24.07.09 12:12 (Pá)

U mé 760ky vydrží vestavěná baterie cca hodinu, pokud vypnu podsvícení displeje. Nejde o nový přístroj (koupená v bazaru). Jinak tomuhle typu baterie dost snižuje životnost hluboké vybíjení, proto napájení z baterky berte jen jako nouzovku pro případ, když vypnete u auta klíček a potřebujete ještě chvilku s GPS pracovat. Baterii vyměnit lze, ale je nutné otevřít přístroj.
jintaj

Registrace: 24.07.09 12:07 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače