Při nahrání nové mapy na SD se stará mapa smaže - HELP

Vše co se týká železa značky Garmin.

Při nahrání nové mapy na SD se stará mapa smaže - HELP

Odeslatod anhubis » 17.07.09 18:37 (Pá)

Dobrý den mám Nüvi 760 a pokaždé, ať už nahrávám do přítroje nebo na SD tak mi nová mapa úplně bez skurpulí smaže tu starou . Př. měl jsem na 8 GB SD mapu Czech Topo 3 Pro, nahrál jsem City Navigator Europe 2010 a Topo je pryč . Nevíte v čem dělám chybu? Obrázek

Taky nemůžu přijít na problém, proč se mi někdy nechce přes univerzální i přímo orginální kabel pojit nüvi s mým pc Obrázek Chtěl pak nakonec nahrát jednu do přístroje a jednu na kartu ale ani jden ze 2 kompů se nechce s garminem spojit.

Taky mi garmin hned po startu hlásí, že nejde odemknout mapu ačkoli v MapSource ji odemčenou mám a od té doby co jsem ji nahrál i na kartu tak i přes tuto hlášku s mapou garmin bez problému s mapou pracuje..

Asi mě gps nemají rády Obrázek
anhubis

Registrace: 13.07.09 11:13 (Po)

Re: Při nahrání nové mapy na SD se stará mapa smaže - HELP

Odeslatod Sally » 17.07.09 20:21 (Pá)

... při nahrávání map musíš nahrávat všechny mapy současně - vždy se ti vytváří jen jeden image map, takže starý se smázne

...nemáš náhodou tu mapu odemklou blbě? Nezadal jsi špatné číslo? Pokud máš mapu v navigaci a na kartě a pak ti to jde, tak ji máš asi odemklou na ID karty a ne na ID navigace
Zumo 550, Oregon 300, Garmin Mobile PC, Garmi víago
Obrázek uživatele
Sally

Registrace: 19.03.08 14:06 (St)

Re: Při nahrání nové mapy na SD se stará mapa smaže - HELP

Odeslatod anhubis » 18.07.09 1:31 (So)

Sally napsal:... při nahrávání map musíš nahrávat všechny mapy současně - vždy se ti vytváří jen jeden image map, takže starý se smázne

...nemáš náhodou tu mapu odemklou blbě? Nezadal jsi špatné číslo? Pokud máš mapu v navigaci a na kartě a pak ti to jde, tak ji máš asi odemklou na ID karty a ne na ID navigace

Díky za pomoc Obrázek Zítra to vyzkouším . To bude zas a dloooouho
anhubis

Registrace: 13.07.09 11:13 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače