Problem s Garmin Nuvi 200

Vše co se týká železa značky Garmin.

Problem s Garmin Nuvi 200

Odeslatod mudr.scorpion » 28.06.09 22:37 (Ne)

Zdravim Vas, nainstaloval jsem si do sve navigace Garmin Nuvi 200 nove mapove sady Atlas CR 8,jenze jsem je nainstaloval primo do pristroje a prepsaly se mi ty stare,to by mi nevadilo,ale od te chvile,kdykoliv zapnu navigaci mi to vyhodi tuto hlasku: No detailed maps found that support routing. The nuvi cannot be used without them.,a nepusti me to dal... Prosim,poradte mi,co s tim...Dekuji Obrázek
mudr.scorpion

Registrace: 28.06.09 22:29 (Ne)

Re: Problem s Garmin Nuvi 200

Odeslatod Path » 29.06.09 1:32 (Po)

Proveďte instalaci map ještě jednou. Zkuste si také pročíst toto téma. Téma jsem přesunul do příslušné sekce.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod hoummer » 09.07.09 7:53 (Čt)

Ahhoj...udělal jdi chybu, jako já na začátku, nejdřív musíš v zařízení smazat starou mapu, potom musíš si musíš, pomocí garmin unlock generatoru, vygenerovat podle id zařízení klíč k mapě a pak teprve odeslat...

tento problém odstraníš tak, když připojíš zařízení k pc, otevřeš a smazeš mapu...potom podrž v pravo dole na displeji prst a zmáčkni reset...zvol ano...tím garmina dostaneš do defaultního nastavení bez map...
hoummer

Registrace: 09.07.09 7:39 (Čt)

Odeslatod Path » 09.07.09 11:05 (Čt)

hoummer: Běžte si tyhle rady dávat jinam nebo si znovu prostudujte podmínky tohoto fóra.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače