Garmin NUVI 250W jak odstranit uvítání GE Money Bank

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin NUVI 250W jak odstranit uvítání GE Money Bank

Odeslatod josfiala » 12.06.09 9:50 (Pá)

Ahoj,mám prosbu jak změnit úvodní obrazovku u Garmin 250W.Jedná se o logo GM Money Bank.i když dám změnit obrázekúvodní obrazovky tak nejdříve naběhne logo GE Money Bank a pak teprve můj vybraný obrázek.Je nějaká rada?
Reset ani přehrání firmware nepomohl.
Děkuji
josfiala

Registrace: 12.06.09 9:30 (Pá)

Re: Garmin NUVI 250W jak odstranit uvítání GE Money Bank

Odeslatod natalek » 12.06.09 20:00 (Pá)

Zkusil bych v PC (přes kabel) prohlížet obrazové soubory v navigaci. Pokud bych ho našel(ten GEMB), smazal bych ho. Nebo nahradil svým, pokud by navi nechtěla naběhnout.
Garmin nüvi 670 FM, Atlas CZ 8NT, Topo CZ 3, Adresy CR v1, CNENT2010.10 Central & East
natalek

Registrace: 06.04.09 22:23 (Po)

Odeslatod josfiala » 12.06.09 20:23 (Pá)

Nenašel jsem ho,myslím,že bude v nějaké flash paměti.
josfiala

Registrace: 12.06.09 9:30 (Pá)

Odeslatod Path » 13.06.09 1:01 (So)

Toto úvodní logo nenahradíte žádnou standardní cestou. Pokud je mi známo, na netu nenajdete žádnou metodu, jak jej zaměnit. V současnosti je toto logo schopen nahradit pouze samotný Garmin a společnost PICODAS Praha, které úvodní obrazovky - prozatím - generuje server path.cz (měl jsem v zámyslu vytvořit zpoplatněný sw, který by toto umožňoval, ale zatím jsem jeho vývoj z technických a marketinkových důvodů záměrně pozastavil).

Pokud potřebujete logo nahradit vlastním případně originálním, je možné se individuálně domluvit. Cena je ale 5 EUR za jeden přístroj.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače