Lze uložit projetá trasa?

Vše co se týká železa značky Garmin.

Lze uložit projetá trasa?

Odeslatod nemik » 07.04.09 13:43 (Út)

Chtěl bych se zeptat,jestli je možné na Nuvi 760 tato věc :) Že bych měl zaplou navigaci, nenavigoval bych ale navigace by mě uložila tu projetou trasu a později bych podle ní mohl navigovat. Hodilo by se mi to třeba, když se jede na dovču. díky doufám že mi rozumíte co myslím :)
nemik

Registrace: 09.01.09 23:49 (Pá)

Re: Lze uložit projetá trasa?

Odeslatod Path » 08.04.09 16:38 (St)

Zkuste mrknout zde: viewtopic.php?f=20&t=78
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 08.04.09 23:39 (St)

mam obavu, ze toto nebude mozne. pokud si dobre vzpominam na dobu stravenou s 760, tak navigace v dobe, kdy nema aktivovanou navigaci (proste neni nejaka aktualni trasa) , tak do tracklogu nezapisuje.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Petr_ » 09.04.09 6:24 (Čt)

760 ukládá trasu pořád,teda i pokud nevede po trase,samozdrejme nesmi byt v rezimu simulace.Prevod ulozene trasy jsem take zkousel,ale je problem,ze je pak trasa rozpitvana na jednotlive ulozene body a obcasne "odskoky" mimo trasu pak delaji problemy,typu prujezdni bod je pekny kus od silnice ...
Petr_

Registrace: 31.10.08 18:45 (Pá)

Odeslatod nemik » 14.04.09 22:51 (Út)

Tak to je divný, pojedu autobusem k moři, chci si nějak zaznamenat trasu abych později stejnou trasou mohl jet autem. Nedá se to nějak vyřešit?
nemik

Registrace: 09.01.09 23:49 (Pá)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 14.04.09 23:02 (Út)

uplne v pohode.. vetsinou dokaze 760 v poradku navazat i pri vypnuti a zapnuti navigace. i pri pridani/odebrani bodu - cili pri preplanovani trasy.

pokud ale v prubehu date "ukoncit", tak se to prerusi a zaznamenavani zacne dalsi trasou. nicmene v mapsource to pak muzete pospojovat.

a v nejhorsim rposte vemete v mapsource tu projetou trasu a podle toho nakliakte cestu autem

PS: proc trvate na tom, ze pojedete stejne jako autobus? ktery se leckterym usekum muze vyhybat, treba kvuli mytnemu apod? nebylo by lepsi proste vzit navigaci, dat jako cilovy bod misto, kam chcete jet, a nehat to na navigaci?
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Zpět na Garmin: GPS přijímače