Více map najednou v c510 bez MapSource

Vše co se týká železa značky Garmin.

Více map najednou v c510 bez MapSource

Odeslatod vendys5th » 18.03.09 22:30 (St)

Zdravím, chtěl jsem Vás poprosit o pomoc. Mám SP c510 a k tomu Atlas 10R v6, CNE2008NT a TOPO Czech v2. Atlas je v zařízení a zbylé dvě mapy mám na kartě, akorát na kartě mi funguje vždy pouze gmapsupp.img a gmapprom.img mi navi nepřečte. Lze nějakým způsobem pojmenovat obě mapy bez použití MapSource (na Linuxu mi neběží:() tak, aby běželi všechny tři mapy zároveň? Pokaždé totiž musím navi napojit na kabel a přejmenovat mapy:( Předem moc děkuji:)
vendys5th

Registrace: 18.03.09 21:59 (St)

Re: Více map najednou v c510 bez MapSource

Odeslatod chip.cz » 29.07.09 16:14 (St)

Ano tak to zkrátka je. Soubor gmapprom.img není na sd kartě podporován. V paměti nüvi ti ještě bude
fungovat gmapprom1.img. Jedna z možností je označit postupně všechny mapy v MapSource a odeslat na sd kartu nüvi.

Ještě pro upřesnění. V paměti přístroje mohou být:gmapprom.img / gmapprom1.img / gmapsupp.img
Na sd kartě pouze: gmapsupp.img
Naposledy editoval chip.cz dne 24.07.10 15:22 (So). Počet editací: 2x.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Re: Více map najednou v c510 bez MapSource

Odeslatod V12 » 12.08.09 9:55 (St)

vendys5th :
Existuje jedno riesenie - vola sa gmaptool. Windows verzia ma GUI, existuje ale aj verzia pod linux, tam ale GUI nie je a pouziva sa z prikazoveho riadku. Viac na http://www.anpo.republika.pl/download.html
Tu Win verziu by som skusil rozdychat vo Wine, mohlo by to ist. hotove subory z navigacie stiahnes na disk pocitaca a pomocou gmaptool ich spojis do jedneho gmapsupp.img, ktory potom skopcis do navigacie.
Kedze linuxaci sa vyzivaju v prikazovom riadku, nemal by si mat problem ani s command line gmaptool :), je celkom dobre popisany a dokaze toho naozaj mnoho.
V12

Registrace: 14.11.07 21:11 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače