jakou navigaci???

Vše co se týká železa značky Garmin.

jakou navigaci???

Odeslatod walda » 16.03.09 21:28 (Po)

Cauec Lidi, mam na Vas prosbu, kamarad mi dal odkaz na tyto stranky abych to zkusil tady... shanim nejakou navigaci na motorku. Klidne to muze byt i navigace do auta, ale musi byt vodeodolna... nasel jsem si GARMIN NUVE 200 ale ta prej vodeodolna neni, jeji cena byla 1490 kč za novou. Chtel bych neco kolem tech 1500 kč... nemuzete mi prosim Vas nejak pomoct a poradit? diky moc predem za rady a typy WALDA
walda

Registrace: 16.03.09 21:23 (Po)

Re: jakou navigaci???

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 16.03.09 22:59 (Po)

nuvi bych na motorku asi nedaval. nicmene garmin ma pro motorkare vlastni edici - jmenuje se zumo. ale je mimo danou cenovou hladinu, kteoru pises. nicmene vyhodou je to, ze je odolna, ovladani je uzpusobene pro ovladani rukou v rukavici apod.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod walda » 17.03.09 0:01 (Út)

tak urcite to ma i svou vlastni edici to verim, ale ja na to nemam tolik penez... takze jsem shanel i jinou znacku klidne, ale nevim jakou, nevyznam se v tom a tak jsem chtel poradit v te cenove relaci...
walda

Odeslatod Sally » 17.03.09 1:10 (Út)

...tak za tuhle cenu zapomeň že koupíš jakoukoliv motorkovou navigaci a řekl bych že ani vodotěsnou navigaci. Nejblíže tvé cenové relaci je Nuvi 550 nebo Oregon a nebo koupit tu nejlevnější navigaci do auta a dát to do vodotě odolného obalu, ale tím ti ta cena zase zvíší výc jak dvojnásobek
...a nebo si vyrobíš nějaký držák sám, v dešti jezdit nebudeš a budeš věřit tomu že ti GPS přez dovolenou neumře

...jinak tady máš pro inspiraci navigace vhodné na moto a k nim i držáky a příslušenství
Zumo 550, Oregon 300, Garmin Mobile PC, Garmi víago
Obrázek uživatele
Sally

Registrace: 19.03.08 14:06 (St)

Odeslatod walda » 17.03.09 17:46 (Út)

co rikate na navigaci GARMIN C510...??? mate nejaky zkusenosti???
walda

Odeslatod Trutnovacek » 17.03.09 20:23 (Út)

jestli navigaci na motorku... odkážu tě na nějaké stránky, kde najdeš plno informací...snad se tímto neprohřeším proti zdejším pravidlům:

za prvé http://www.motorkari.cz zde je téma navigací na motorku omíláno několikrát.

za druhé http://www.touratech.cz firma zabývající se výbavou na motoexpedice.
Byť je drahá, mnohé informace na jejich stránkách nalezneš také.

asi tak
Obrázek uživatele
Trutnovacek

Registrace: 20.09.08 19:13 (So)

Zpět na Garmin: GPS přijímače