Problémy Nuvi 660

Vše co se týká železa značky Garmin.

Problémy Nuvi 660

Odeslatod Anonymous » 31.01.09 19:51 (So)

Ahoj, celkem hodně toho najezdím po evropě, a teď když jsem i navštívil anglii mi po sjetí z trajektu navigace bez napájení začala po chvilce sama vypínat. Nabitá byla. Pokud byla navigace současně na napájení tak místo vypínání se prostě kousla. Musel jsem vždy zmáčknout power nebo odpojit z napájení a ihned začala najíždět. Nepomohl ani reset na zadní straně. V anglii byl problém furt, čas po kterým mi to dělala byl různý, někdy do minuty, někdy někdy 10 minut, někdy hodinu. V po cestě zpět, tedy už na pravé straně se situace zlepšila, ale jen v tom že to už tak často nedělá.
Ale je problém, ten že že problém přetrvává. Nevíte co s tím?

Mám poslední fw mapu pouze Evropu NT a novej Atlas. Z hlasů nechány český a anglický.
6ádné mp3 či ostatní věci jsem tam nedohrával.
Děkuji za každou radu
Anonymous

Re: Problémy Nuvi 660

Odeslatod Path » 02.02.09 1:42 (Po)

Nedohrával jste tam nějaký soubor s waypointy, popř. s POI? Pokud ano, seká se navigace i pokud tento gpi soubor odstraníte?
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Anonymous » 07.02.09 14:52 (So)

Ne, právě že vůbec nic nedohrál. Každopádně jsem udělal to že jsem ji smazal a nahrál půvpdní verzí fw pak zaktualizoval a nakonev do ní nahrál mapy z nejnovější verze masource a od té doby šlape bez problému.
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 12.02.09 19:51 (Čt)

Tak ni navigace včera začala blnout opět. Trvalo to cca 4 hodiny a pak se dala do klidu a už to neudělala. Co jsem se snažil vypozorovat tak bežela v onu chvíli bezproblémově když jsem vytáhl z držáku kabel napájení. Takže by to mohlo být kabelem, nebo přemýšlím, že by to mohl být problém třeba poslednám fw a příjmem dopravích hlášení, pač ten je součástí kabelu a nedá se dodatečně oddělit od napájecího. prostě když jsem kabel odpojil tak to šlo, pak v jiné části německa se navi chatla a šlapala v poho, ted jsem ve francii a jede taky nirmálně tak nevím
Anonymous

Zpět na Garmin: GPS přijímače